• 107500 |
  • 1397/10/23 |
  • 15:09
آناج گزارش می‌دهد؛

تی‌تی‌ها در انتظار جدیدترین سورپرایز زنوزی/ معادله 2 مجهولی تراکتور چگونه حل می‌شود؟!

تراکتورسازان در انتظار تعیین مدیرعامل و سرمربی جدید خود به سر می‌برند.

به گزارش آناج، باشگاه تراکتورسازی طی هفته گذشته در لابه‌لای اخبار نقل و انتقالاتی خود دو خبر بسیار مهم داشت که نخستین آن، خداحافظی اسدی بود تا دومین مدیرعامل این باشگاه اینگونه به کارش فرجام بخشد و دومی استعفای محمد تقوی. مربی‌ای که معتقد بود همه مربیان موقت هستند و روزی باید بروند، به یکباره چمدان‌های خود را بسته و با تقدیم استعفایش از جمع سرخ‌پوشان جدا شد. 

به دنبال این جدایی‌ها، حالا تراکتورسازان در انتظار تعیین مدیرعامل و همچنین سرمربی جدید تیم خود به سر می‌برند، یا بهتر بگوییم سومین مدیرعامل و سومین سرمربی فصل! در این بین عباس الیاسی، رئیس هیات مدیره این باشگاه که برای دومین بار در سال جاری با مسند سرپرستی امورات را به دست گرفته است، اعلام داشته "مدیرعامل بومی خواهد بود و سرمربی، مربی نامدار خارجی."

الیاسی در آخرین اظهارنظر خود درباره انتخاب مدیرعامل که طی آن به شایعات حضورش به عنوان جانشین اسدی نیز واکنش نشان داده است، گفته است: "من رئیس هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی هستم و الان هم مشغول بررسی گزینه‌های مدیرعاملی هستیم. قطعاً من به عنوان مدیرعامل در باشگاه حضور نخواهم داشت و مدیرعامل جدید تا چند روز آینده انتخاب خواهد شد."

اما آنچه بدیهی به نظر می‌رسد بحث انتخاب سرمربی برای هواداران بسیار مهمتر از مدیرعامل است، جایی که با وعده زنوزی در برنامه نود که با احتمال بالای 90 درصد داده شد و همین وعده الیاسی، همگان در انتظار حضور مربی صاحب‌نام دیگر در تبریز هستند. البته ابتدا درحالی نام «گاس هیدینگ» هلندی به عنوان گزینه جدی تراکتورسازان مطرح شد که این مربی بزرگ در حال حاضر تحت قرارداد با تیم ملی زیر 21 سال چین است.

از سویی، شایعات حضور کارلوس کی‌روش نیز که با رفتن اسدی دوباره کلید خورده بود، تکذیب شد تا گزینه سرمربیگری تراکتور مجهول بماند. با این وجود و طبق آخرین اخبار، مالک باشگاه تراکتورسازی که همچنان در خارج از ایران به سر می‌برد و جدیداً در کشور بلژیک دیده شده است، با چند مربی بزرگ خارجی درحال مذاکره است و به احتمال فراوان سکان‌دار این تیم در نیم‌فصل دوم تا فردا معرفی خواهد شد.

ناگفته نماند، تراکتور در این فصل با دست فرمان زنوزی با چراغ خاموش حرکت می‌کند؛ به عبارتی ساده‌تر، مالک متمول این باشگاه برای جلوگیری از بازارگرمی‌ها مذاکرات را در فضایی بی‌سروصدا پیش می‌برد، این دستان در سورپرایزهای قبلی زنوزی از استخدام توشاک تا جذب ستارگان ملی‌پوش و خارجی وجود داشته و در چنین شرایطی باید منتظر ماند و دید جدیدترین بمب او چه کسی خواهد بود و مهمتر اینکه این معادله دو مجهولی چگونه حل خواهد شد؟

انتهای پیام/

چاپ خبر