• 107451 |
  • 1397/10/20 |
  • 14:12
عباس الیاسی در گفت‌وگو با آناج خبر داد؛

انتخاب جانشین اسدی از بین گزینه‌های بومی/ مربی نامدار خارجی سرمربی تراکتورسازی می‌شود

سرپرست باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد، مدیرعامل و سرمربی جدید این تیم تا هفته آینده معرفی خواهند شد.

عباس الیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج در خصوص آخرین وضعیت تیم تراکتورسازی گفت: الحمدالله شرایط تیم خوب است و همه بازیکنان با انگیزه تمرین کنند و مشکلی وجود ندارد. هیچ وضعیت بحرانی در باشگاه حاکم نیست و بزودی همه چیز مشخص خواهد شد.

وی درباره انتخاب مدیرعامل جدید این باشگاه افزود: ان‌شاءالله تا 3، 4 روز آینده مدیرعامل جدید انتخاب می‌شود که قطعا فرد مورد نظر بومی خواهد بود.

سرپرست باشگاه تراکتورسازی در ادامه با اشاره به استعفای محمد تقوی، اظهار کرد: من از زحمات و تلاش‌های آقای تقوی تشکر می‌کنم و برای ایشان در ادامه راه آرزوی موفقیت دارم. هواداران نگران نباشند چراکه سرمربی آینده تراکتورسازی یک مربی نامدار و باکارنامه خارجی خواهد بود و تا هفته آتی انتخاب و معرفی خواهد شد.

الیاسی در واکنش شایعات حضور کارلوس کی‌روش در این تیم نیز عنوان داشت: هیچ‌گونه بحثی در خصوص انتخاب کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی تراکتورسازی وجود ندارد. ایشان تمرکز خود را بر روی تیم ملی و موفقیت در جام ملت‌های آسیا گذاشته‌اند که امیدواریم با قهرمانی در این مسابقات دل مردم کشورمان را شاد کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همانطور که آقای زنوزی اشاره کرده است ما فقط یک سالار داریم و آن هم "تراکتور" است که همگی باید برای موفقیت این تیم دست به دست هم بدهیم. من از همه هواداران می‌خواهم مثل گذشته پشت تیم‌شان بوده و حمایت کنند تا با کمک آنها به سرمنزل مقصود که همان قهرمانی است برسیم.

انتهای پیام/

چاپ خبر