• 107366 |
  • 1397/10/16 |
  • 12:23
روایتی خواندنی از ستاره جدید تراکتور؛

شبی که کنستانت توپ طلا گرفت! + عکس

در این مطلب می‌خواهیم ماجرای شبی که هافبک جدید تراکتورسازی توپ طلا گرفت را تعریف کنیم.

به گزارش آناج به نقل از عصر تبریز، یکی از کارهایی که معمولا هواداران تیم‌ها پس از حضور یک بازیکن خارجی در تیم شان انجام می‌دهند، جست‌وجوی نام بازیکن یاد شده در گوگل است. در این بین عکس‌هایی جالب از این بازیکنان به دست می‌آید که بعضی از آنها داستان‌های منحصر به فرد مربوط به خود را دارند. در مورد کوین کنستانت نیز این موضوع صدق می‌کند.

پس از پیوستن او به تراکتورسازی، در کسری از ثانیه فضای مجازی پر شد از عکس‌های این بازیکن در تقابل با ستاره‌های فوتبال جهان. یکی از عکس‌های مربوط به کوین کنستانت اما سوالاتی را در ذهن هواداران تراکتورسازی ایجاد کرد. عکسی که هافبک گینه‌ای توپ طلا را به دست گرفته است. خبر مربوط به سال 2013 می‌شود و منابع خبری نیز تماما به زبان فرانسوی که زبان رسمی کشور گینه به شمار می‌رود هستند. برای پی بردن به ماجرای این عکس خبر مربوط به آن که در سال 2013 در پرتال خبری گینه منتشر شده را برایتان ترجمه کرده‌ایم.

ماجرای شبی که کنستانت توپ طلا گرفت:

به گزارش Conakryinfos، مجمع مطبوعات ورزشی گینه «پاته دیالو» (APSG)، به ریاست امدو تام کامارا، پنجشنبه دوم آوریل 2014، مراسم اهدای جام‌های ورزشکاران برتر گینه‌ای را در سال 2013 ترتیب داد. در کنار خانواده ورزشی گینه که حضور پررنگی در این مراسم داشتند، افراد زیادی از هیئت دولت به ویژه میشل دوسویه، سرمربی تیم ملی،  دومانی دوره، وزیر ورزش، سانوسی بانتاما سو، وزیر امور خارجه و آلبر دامانتان کامارا، وزیر کار و آمورش عالی نیز در این مراسم حاضر بودند.

از بین نوزده چهره برگزیده که از میان ورزشکاران تمام رشته‌ها انتخاب شده بودند، کوین کنستات، بازیکن بین‌المللی تیم ای سی میلان، عنوان «بهترین ورزشکار سال» را به دست آورد و همچنین جام نیمبای طلایی که همه ساله به بهترین ورزشکار گینه اهدا می‎شود، به او رسید. علاوه بر جام، بازیکن تیم ملی و تیم ای سی میلان ایتالیا، مبلغی معادل 5 میلیون فرانک گینه نیز از دست مربی خود میشل دوسویه دریافت کرد. کوین کنستانت عنوان برنده نیمبای طلایی را با مجموع رای روزنامه نگاران گینه‌ای به دست آورد. در حاشیه اهدای نیمبای طلایی، ابراهیم ترائوره بازیکن جنجالی گینه‌ای تیم اشتوتگارت نیز عنوان «بهترین فوتبالیست» سال را به دست آورد. این عنوان از روی آرای مردمی از طریق پیام کوتاه و توسط اپراتوری که اسپانسر برنامه بود، به وی اعطا شد.


انتهای پیام/

چاپ خبر