• 9:53 قبل از ظهر

  • 1400-01-31

  • کد خبر: 9732

توضیحات منادی در خصوص دستاوردهای بودجه 1400 برای تبریز ؛

از بودجه مسیر تبریز_باکو تا توسعه منطقه ویژه اقتصادی

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر دستاوردهای بودجه 1400 برای تبریز را تشریح کرد.

به گزارش آناج، علیرضا منادی در خصوص دستاوردهای بودجه 1400 برای تبریز اظهار داشت: در بودجه امسال برای تبریز اتفاقات خوبی افتاد که یکی از آنها بودجه مسیر تبریز_باکو است که مدتهاست پیگیر آن هستیم.

وی ادامه داد: همچنین مسیر چشمه ثریا که بعد از جلفاست و این مسیر ایران و اروپا را 350 کیلومتر نزدیکتر می‌کند و در بودجه آمده است، مورد دیگر راهی از تبریز به نوردوز است که بودجه آن را پنج برابر افزایش دادیم.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر با اشاره به مساله حاشیه نشینی عنوان کرد: 500 هزار حاشیه نشین در تبریز وجود دارد که سال گذشته در شهرک جوانان با کمک مسئولین تبریز مجوز 70 هکتاری گرفتیم که نوید بخش سامان دادن حاشیه‌نشینی در تبریز است.

وی با یادآوری سفر رئیس مجلس به تبریز گفت: یکی از دستاوردهای این سفر این بود که موزه پارلمان در خانه شیخ محمدخیابانی برپا و تمام اتفاقات ایجاد مجلس در این موزه نشان داده شود که بودجه آن هم تامین شد.

منادی در خصوص بودجه دانشگاه‌های استان هم یادآور شد: برای تمام دانشگاه‌ها بودجه خوبی در نظر گرفته شد و نهایتا یکی از اتفاقات بزرگ تامین بودجه رتبه بندی فرهنگیان و همسان سازی حقوق اعضای هیئت علمی‌و بازنشستگان بود.

وی در پایان درباره منطقه ویژه اقتصادی تبریز خاطر نشان کرد: به زودی بیش از 10 هزار هکتار منطقه ویژه اقتصادی تبریز توسعه پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *