• 10:26 بعد از ظهر

  • 1400-01-29

  • کد خبر: 9654

مس سونگون و گیتی پسند

لیگ برتر فوتسال؛

شکست ناباورانه مدافع قهرمانی در زمین بی‌طرف/ گیتی روی سر مس خراب شد!

مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال کشور، دور برگشت مرحله نهائی این رقابت‌ها را با شکستی تلخ آغاز کرد.

به گزارش آناج، هفته ششم از مسابقات مرحله نهائی لیگ برتر فوتسال کشور با دیدار حساس دو تیم مدعی مس سونگون ورزقان و گیتی‌پسند اصفهان آغاز شد که این بازی در عین ناباوری با باخت 4 بر صفر صدرنشین مسابقات خاتمه یافت.

مس سونگون که با حکم کمیته انضباطی به برگزاری یک بازی خانگی برابر گیتی‌پسند در زمین بی‌طرف محکوم شده بود، در این دیدار در تهران و در سالن هندبال این شهر از حریف سنتی خود پذیرایی کرد و دور از خانه شکست تلخی را متحمل شد.

در نیمه اول این دیدار مسی‌ها تیم برتر میدان بوده و فرصت‌های زیادی برای گلزنی ایجاد کردند اما بازیکنان این تیم قدر موقعیت‌ها را ندانستند و در پی گلی که گیتی‌پسند توسط علیرضا وفایی به ثمر رساند، با نتیجه یک بر صفر بازنده به رختکن رفتند.

در شروع نیمه دوم نارنجی‌پوشان غافلگیر شدند و دروازه این تیم برای دومین بار فرو ریخت. سعید احمدعباسی زننده این گل بود که اختلاف را به 2 گل افزایش داد. در ادامه همین بازیکن روی یک ضد حمله موفق به ثبت دبل شده و با ثبت سومین گل گیتی‌پسند، کار را برای مسی‌ها بسیار سخت کرد.

مدافع عنوان قهرمانی که پس از دریافت گل سوم همه چیز را از دست رفته می‌دید برای جبران گل‌های خورده به بازی پاورپلی رو آورد اما از دست دادن توپ در این تاکتیک باعث شد تا دروازه این تیم برای چهارمین بار توسط علی‌اصغر حسن‌زاده گشوده شود.

در دقایق باقی مانده هم تلاش نماینده فوتسال آذربایجان برای باز کردن دروازه حریف اصفهانی و کاستن از سنگینی شکست ثمری نداشت و درنهایت یاران فرهاد فخیم با حساب 4 بر صفر نتیجه را به شاگردان وخید شمسایی واگذار کردند.

نکته جالب توجه در این بازی حضور وحید شمسایی سرمربی تیم گیتی‌پسند در زمین مسابقه و بازگشت او به میادین فوتسال بعد از مدت‌ها بود که در هر دو نیمه برای دقایقی در ترکیب تیمش بازی کرد.

در جدول لیگ برتر فوتسال، مس سونگون علیرغم باخت در این بازی با 12 امتیاز موقتاً در صدر جدول ماندنی شد اما در سوی دیگر گیتی‌پسند با گرفتن انتقام شکست دور رفت، 11 امتیازی شد و خود را به یک قدمی‌حریف رساند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *