• 5:30 بعد از ظهر

  • 1399-09-04

  • کد خبر: 961

تغییر در هیات بسکتبال استان/ رئیس جدید کمیته داوران معرفی شد

بنابر اعلام رئیس هیات بسکتبال آذربایجان‌شرقی، رئیس جدید کمیته داوران این هیات معرفی شد.

به گزارش آناج، در هفته‌های گذشته اعتراض گروهی از داوران بسکتبال آذربایجان‌شرقی به یک انتصاب جنجالی در هیات بسکتبال استان طی دو نامه جداگانه به ریاست فدراسیون بسکتبال و مدیرکل ورزش و جوانان استان خبرساز شد.

آن‌ها که به تغییر رئیس کمیته داوران هیات بسکتبال استان و همچنین حقوق خود معترض بودند، اعلام کردند تا زمانی که خواسته‌هایشان محقق نشود از این عرصه کناره‌گیری می‌کنند.

در همین راستا، امروز سیامک گهرخانی، رئیس هیات بسکتبال استان از تغییرات در کمیته داوران این هیات خبر داده و اعلام کرد‌: نظر به تجارب آقای مهرداد آذرمی‌ایشان به سمت ریاست کمیته داوران منصوب شد.

وی با تقدیر از زحمات کمیته قبلی بیان کرد‌:‌ تمامی‌زحمت‌کشان بسکتبال برای اعتلای این رشته تلاش می‌کنند و بنده از ‌همه‌ کسانی که قبلاً مصدر کار بوده‌اند، تقدیر نموده و برای مسوول جدید آرزوی موفقیت و پیشبرد اهداف هیات را دارم.

شایان ذکر اینکه مهرداد آذرمی‌فرزند رسول آذرمی‌پیشکسوت به‌نام عرصه بسکتبال و داوری ایران است.

وی، متولد ۱۳۶۲ بوده و سابقه قضاوت در بازی‌های لیگ برتر ایران‌، باشگاه‌های آسیا‌، چندین دوره بازی‌های بین‌المللی و چند دوره فینال بازی‌های دانشگاه‌های ایران را در کارنامه دارد، این داور بین‌المللی هم اکنون مدرس دانشگاه می‌باشد.

مهرداد آذرمی‌در مورد قبول سمت ریاست کمیته داوران تصریح کرد‌: وظیفه سنگینی است که بعد از مذاکره با ریاست هیات و مشورت و کسب اجازه از پدر آن را پذیرفتم.

وی در پایان از تمامی‌بزرگان بسکتبال‌ و پیشکسوتان عرصه داوری استان رخصت خواست تا وارد عرصه فعالیت در این کمیته شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *