• 12:48

  • 1400-01-28

  • کد خبر: 9588

آیسان نظامی خواه

بازیکن تیم بانوان صبامهر تبریز: امیدوارم لیگ برتری شویم

بازیکن تیم فوتبال بانوان صبامهر تبریز ابراز امیدواری کرد تا این تیم به مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های کشور صعود کند.

به گزارش آناج، باشگاه «صبامهر تبریز» از باشگاه‌های نوپای فوتبال آذربایجان است که با تیمداری در بخش بانوان به حسرت تبریزی‌ها در این بخش پایان داد. تیم بانوان این باشگاه که به عنوان تنها نماینده تبریز در رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال بانوان کشور حضور یافته است، در مرحله نخست با کسب 3 پیروزی و یک باخت و مجموع 9 امتیاز به عنوان تیم دوم گروه خود راهی مرحله بعدی مسابقات شد. صبامهر در این مسابقات با آمار 17 گل زده و 7 گل خورده عملکرد فوق‌العاده‌ای بر جای گذاشت و با شایستگی از گروه خود صعود کرد. اما این آغاز راه بانوان فوتبالیست تبریزی است و آن‌ها که به دنبال صعود به لیگ برتر فوتبال هستند، در دور دوم به مراتب کار سخت‌تری خواهند داشت.

آیسان نظامی‌خواه یکی از بازیکنان تیم صبامهر تبریز است. بازیکن 17 ساله بومی که می‌گوید از 11 سالگی فوتبال خود را شروع کرده است. او در مورد سوابق خود به خبرنگار ما گفت: من سابقه بازی در تیم‌های شهرداری تبریز (قهرمانی در لیگ استان در آن دوره از مسابقات)، تیم آدیکو تبریز (لیگ دسته یک کشوری فوتسال)، تیم المپیاد کشوری (استعدادهای برتر کشور زیر ۱۷ سال)، تیم‌های آموزش و پرورش در سطح‌های ناحیه، استان و کشور و بازی در اکثر تیم‌های تبریز دارم.

وی ابراز کرد: بسیار خوشحالم که بعد از چندین دهه برای اولین بار در فوتبال آذربایجان و شمالغرب کشور تیمی به نام صبامهر، تیم دسته یک بزرگسالان کشوری تشکیل شد و من با عقد قراردادی به این تیم پیوستم. بسیار مفتخرم که توانستم در مرحله اول مسابقات با 2 پاس گل و بازی خوب زحمات دست‌اندرکاران باشگاه را جبران کنم. خدا را شکر مقتدرانه به ۸ تیم نهایی (مرحله دوم) صعود کردیم و امیدوارم که در مرحله دوم بازی بسیار خوبی از خود نشان دهم و هدف‌مان صعود به لیگ برتر است.

نظامی‌خواه در خاتمه عنوان کرد: باشگاه صبامهر از لحاظ رفاهی و سایر خدمات بسیار عالی است و تمرینات به صورت منظم و در حد لیگ برتر برگزار می‌شود. جا دارد از هیات فوتبال و مسئولین ورزش استان، رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها، مالک باشگاه صبامهر تبریز جناب آقای مهندس میرزائی‌پور، هیات مدیره، سرپرست، کادرفنی، سرمربی تیم و مربیان بزرگواری که برای رشد و شکوفایی بنده زحمت کشیدند، تشکر و قدردانی کنم؛ همچنین از پدر و مادرم که همیشه مرا حمایت کردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.