• 4:00 بعد از ظهر

  • 1400-01-23

  • کد خبر: 9359

مس سونگون

فرهاد فخیم؛

باید در حد نام مس باشیم/ بعد از آن حکم تاریخی، اخلاق‌مداری ما را ندیدند!

کاپیتان تیم فوتسال مس سونگون وزقان گفت: انتظارات به جایی از تیم ما شکل گرفته و ما به خاطر مردم عزیز آذربایجان خصوصا ورزقانی‌ها باید در نام مس سونگون ورزقان به میدان برویم.

به گزارش آناج، فرهاد فخیم در خصوص پیروزی هفته گذشته مس برابر مقاومت البرز گفت: بازی بسیار خوب و پرگلی از آب درآمد. ما اوایل بازی به گل رسیدیم و خیلی خوب روحیه گرفتیم ولی این گل‌های زودهنگام همانقدر که اعتماد به نفس تیم ما را بالا برد در سوی دیگر شیرازه حریف خوب و پرتلاش کرجی ما را پاشاند.

او با تاکید بر اینکه مقاومت البرز هرگز تیم ضعیفی نبوده و نیست، ادامه داد: واقعا جوان‌های مقاومت جنگنده و دونده بودند و بازی سختی برای ما بود اما حریف تا آخرین لحظات تلاش خود را کرد و من بابت این تیم خوب به آنها و تیم انرژیکی که دارند تبریک می‌گویم.

کاپیتان مس سونگون با اشاره به اینکه نتایج مس روز به روز بهتر خواهد شد، گفت: ما انگیزه زیادی برای اثبات شایستگی تیم مس داریم و دست به دست هم داده‌ایم تا در حد نام مس سونگون ورزقان باشیم. شاید یک روز مثل بازی با سن‌ایچ که ۸۰درصد بازی دست ما بود، توپ‌های با شانس ۹۰درصد گل ما وارد دروازه حریف نشود اما در مجموع با استمرار این روند رو به جلو انشاالله بتوانیم باز هم برای مردم عزیز استان آذربایجان شادی بیاوریم.

او در اظهارنظر نسبت به شکست تیمش مقابل سن‌ایچ و فرصت خوبی که برای جدا شدن مس از جمع مدعیان شکل گرفته بود، تشریح کرد: آن بازی که به تاریخ پیوست و دیگر به آن فکر نمی‌کنیم اما واقعا انگار قسمت ما آن روز بردن نبود چون سن‌ایچ سه بازیکنش را هم نداشت و تمام آمارها نیز حاکی از برتری مس بود. بچه‌های ما فکر می‌کردند راحت می‌بریم اما توپ‎ها تبدیل به گل نمی‌شد که نمی‌شد. البته که اصغری‌مقدم تیم خوبی ساخته که سال‌ها کنار هم بازی می‌کنند و در مقابل ما دست و پا بسته نبود. ما از تجربه این بازی استفاده زیادی خواهیم کرد.

فخیم به بازی پیش روی تیمش مقابل کراپ الوند اشاره و تصریح کرد: طبیعتا بخاطر دو گروه بودن مسابقات با تیم کراپ الوند تا به حال بازی نکرده‌ایم اما دو یا سه فیلم از بازی آنها دیده‌ایم. کراپ تیم خوب و قابل احترامی‌است که مهره‌های خوب و کادر فنی خوبی دارد اما ما برای بردن به الوند می‌رویم. پیش‌بینی من از این بازی، یک بازی سخت و محکم است.

کاپیتان مس سونگون که همچنان از مهره‌های تاثیرگذار تیمش در لیگ ۹۹-۱۴۰۰به شمار می‌رود، گفت: در این باره من نمی‌توانم صحبتی کنم و به نظرم کادر فنی و مردم باید در مورد عملکردم نظر بدهند. به سهم خودم خدا را شکر می‌کنم که تا الان به تیمم کمک کرده‌ام و تلاش می‌کنم عملکرد خودم در کنار تیم خوب باشد.

او در خصوص تعیین شدن تهران به عنوان میزبان دیدار خانگی مس سونگون مقابل گیتی‌پسند تاکید کرد: متاسفانه من هر جا مصاحبه‌ای کردم سریعا علیه من موضع گرفته شده اما واقعا فدراسیون نباید چنین حکمی‌می‌داد. مگر می‌شود بگویند اولین بازی برابر فلان تیم در تبریز نباشد؟ شنیده بودیم که رایی صادر شود که اولین بازی تیم در لیگ بعد، لیگ حذفی و … محروم از میزبانی اما نشنیده بودیم که محرومیت را شامل یک بازی خاص کنند. این یک رای تاریخی بود.

فخیم افزود: متاسفانه عزیزانی که این رای را دادند هم امسال به عملکرد مس سونگون و جوانمردی مثال‌زدنی این تیم توجهی نکردند و یا اصلا ندیدند و باز هم بر این حکم تاریخی در خصوص اصرار کردند. ما در هر صورت تابع هستیم اگر چه دو سه تا شهر را معرفی کردیم اما قبول نکردند و بالاخره تصمیم گرفتند در تهران بازی کنیم.

کاپیتان مس تاکید کرد: مشکلی با بازی در تهران نداریم همانطور که پارسال هم در بازی فینال جوانمردانه بازی کردیم و امسال هم باشگاه نشان داد که توجه ویژه‌ای به اخلاق مداری و جوانمردی دارد و انشاالله با تمام قدرت‌مان به میدان می‌رویم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *