• 1:19 بعد از ظهر

  • 1400-01-17

  • کد خبر: 8988

کاپیتان مقاومت البرز در گفت‌وگو با آناج؛

همیشه مدیون مس سونگون هستم/ مشکل تیم ما فقط کم‌تجربگی است

کاپیتان تیم فوتسال مقاومت البرز دیدار با مس سونگون را برای خود یک بازی احساسی و خاص توصیف کرد.

مرتضی عزتی در گفت‌گو با خبرنگار ورزشی آناج در خصوص دیدار تیمش مقابل مس سونگون ورزقان در هفته چهارم از مرحله نهائی لیگ برتر فوتسال کشور اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی فردا، بازی خیلی قشنگی خواهد شد چراکه هر دو تیم مقاومت و مس دیدار قبلی خود را واگذار کردند و برای جبران به میدان خواهند آمد.

وی افزود: مس بازیکنان ملی‌پوش و باتجربه زیادی دارد و صد درصد برای پیروزی بازی خواهد کرد. در مقابل تیم ما متشکل از بازیکنان جوان و باانگیزه است و با توجه اینکه به امتیازات بازی فردا نیاز داریم، قطعا برای برد به تبریز می‌آییم و حالا ببینیم که قسمت چه خواهد شد. امیدوارم حداقل یک امتیاز را کسب کنیم.

کاپیتان تیم فوتسال مقاومت البرز دیدار با مس سونگون را برای خود احساسی و خاص توصیف کرده و خاطرنشان شد: من ۹ سال در تبریز بازی کردم و هر افتخاری که به دست آوردم با پیراهن مس سونگون بوده و همیشه خودم را مدیون این تیم می‌دانم. این بازی برای من احساسی و خاص است و انگیزه‌های زیادی دارم.

عزتی در مورد شرایط تیمش گفت: درست است که ما در هفته گذشته نتیجه خوبی نگرفتیم اما هر تیمی‌که با ما بازی کرده، تحت فشار بوده و کاملا به لاک دفاعی رفته است و این نشان می‌دهد که چه تیم خوب و قدرتمندی داریم. مشکل تیم ما فقط بی‌تجربگی بوده و متاسفانه در مواقعی که کارمان گره خورده است، موفق به کسب نتیجه نشدیم.

عزتی راجع به شگفتی‌سازی تیم مقاومت در این فصل از مسابقات لیگ برتر فوتسال تأکید کرد: واقعیت این است که مقاومت از ابتدا مدعی قهرمانی نبود و بضاعت تیم ما از لحاظ امکانات و بودجه در قواره یک تیم مدعی نیست اما با عملکردمان انتظارات را بالا بردیم. مطمئنا دوست داریم که قهرمان لیگ شویم و نگاه‌مان به کسب این مقام است.

وی در پاسخ به این سوال که کدام تیم‌ها را مدعی اصلی قهرمانی لیگ برتر فوتسال می‌بیند، بیان داشت: از نظر من دو تیم مس سونگون و گیتی‌پسند مدعیان اصلی قهرمانی هستند و من رقابت واقعی را بین این دو تیم می‌بینم. شرایط آن‌ها نسبت به سایر تیم‌ها خیلی بهتر است.

این بازیکن در خاتمه به غیبت ستاره تبریزی تیمش در مرحله نهایی اشاره کرد و گفت: توحید لطفی یکی از بهترین بازیکنان ما و لیگ برتر فوتسال است و نبود او را در بازی‌های قبلی‌مان احساس کردیم. اعتقاد دارم اگر لطفی در ترکیب تیم ما حضور داشت الان با ۹ امتیاز صدرنشین بودیم. امیدوارم که لطفی خیلی زود سلامتی خود را بدست آورده و به میادین برگردد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *