• 7:19 بعد از ظهر

  • 1399-12-20

  • کد خبر: 8074

کاپیتان مس سونگون؛

نشان دادیم که لیگ ایران چه سطح بالایی دارد/ همه بازی‌ها برای ما مثل فینال است

کاپیتان تیم فوتسال مس سونگون ورزقان می‌گوید، بازی این تیم مقابل گیتی‌پسند نشان داد که لیگ ایران پیشرفت زیادی کرده است و در سطح بالایی برگزار می‌شود.

به گزارش آناج، فرهاد فخیم پس از پیروزی ارزشمند مس سونگون در خانه گیتی‌پسند اظهار داشت: دو تیم واقعا خوب بازی کردند و این دیدار نشان داد که لیگ ایران پیشرفت زیادی کرده است و در سطح خیلی بالایی انجام می‎‌شود.

وی افزود: درست است که تنش‌های زیادی در جریان مسابقه ایجاد شد اما این اتفاقات در چنین سطحی طبیعی بوده و جزوی از بازی فوتسال است.

کاپیتان تیم فوتسال مس سونگون ورزقان اذعان کرد: به نظرم تماشاگرانی که این بازی را نظاره کردند از دیدن یک مسابقه پرهیجان لذت بردند و خداراشکر می‌کنم که توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم.

فخیم در پاسخ به این سوال که نظرش درباره نوع برگزاری مسابقات چیست، متذکر شد: معتقدم نباید لیگ برتر فوتسال اینگونه برگزار می‌شد ولی با این حال، کیفیت کار بالا رفته است.

«همه بازی‌های مرحله نهایی برای ما مثل فینال است» وی با بیان این جمله تأکید کرد: امیدوارم که در ادامه مسابقات همچون بازی امروز باانگیزه و جنگنده ظاهر شویم.

این بازیکن در خاتمه در مورد عملکرد گروه داوری نیز گفت: با توجه به اینکه بازی بسیار سنگین و درگیرانه انجام شد، طبیعی بود که گروه داوری کار سختی داشته باشد. با این وجود، داوری خوب بود و آن‌ها تلاش کردند تا بازی به خوبی و خوشی برگزار شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *