• 6:08 بعد از ظهر

  • 1399-12-20

  • کد خبر: 8068

لیگ برتر فوتسال؛

مس، قدرت خود را به رخ گیتی‌پسند کشید/ فتح نصف‌جهان با کامبک رویایی

جدال بزرگ نخستین هفته از مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال با پیروزی خارج از خانه مدافع عنوان قهرمانی به پایان رسید.

به گزارش آناج، تیم مس سونگون ورزقان در آغاز دور نهایی لیگ برتر فوتسال کشور در دیداری حساس و خارج از خانه مقابل گیتی‌پسند اصفهان به یک پیروزی ارزشمند دست یافت تا فاتح جدال مدعیان شده و گام نخست را محکم بردارد.

این دیدار از ساعت 15 امروز (چهارشنبه) در سالن پیروزی اصفهان آغاز شد و در نیمه اول با وجود موقعیت‌هایی که دو تیم خلق کردند، توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا این نیمه بدون تبادل گل به پایان برسد.

در نیمه دوم، بازی شرایط متفاوتی پیدا کرد و میزبان که کار را بهتر شروع کرده بود، 2 بار پیاپی توسط قدرت بهادری و وحید شفیعی دروازه مس را فرو ریخته و پیش افتاد.

اما در ادامه این مس سونگون، مدافع عنوان قهرمانی بود که با یک نمایش عالی توانست به بازی برگشته و بار دیگر گیتی‌پسند را در خانه‌اش مقهور قدرت‌نمایی خود کند.

ابتدا بابک نصیری از روی یک ضربه شروع مجدد به زیبایی قفل دروازه گیتی‌پسند را باز کرده و اختلاف را به حداقل رساند.

لحظاتی بعد محمد زارعی روی یک همکاری خوب گل دوم میهمان و مساوی را به نام خود ثبت کرد تا کار به تعادل کشیده شود.

مس که با زدن این گل‌ها جان گرفته بود، عطش زیادی برای زدن گل برتری داشت و روی دروازه حریف فشار آورد که درنهایت سالار آقاپور با حرکت انفرادی خود تیر خلاص را زده و دروازه گیتی‌پسند را برای سومین بار گشود.

بدین‌ترتیب نارنجی‌پوشان فوتسال آذربایجان نتیجه 2 بر صفر باخته در برابر رقیب سنتی خود را با کامبک رویایی با پیروزی 3 بر 2 عوض کرده و در پایان فاتح این میدان شناخته شدند.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتسال، مس سونگون با کسب حداکثر امتیازات در این بازی 3 امتیازی شد و بخاطر تفاضل گل کمتر نسبت به تیم مقاومت البرز در رده دوم قرار گرفت.

گفتنی است، نماینده پرافتخار فوتسال استان در دومین بازی این مرحله روز دوشنبه هفته آینده – 25 اسفند ماه – در تبریز پذیرای فرش‌آرای مشهد خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *