• 12:36 قبل از ظهر

  • 1399-12-13

  • کد خبر: 7800

اکبر آفاقی در گفت‌وگو با آناج؛

شرایط ماشین‌سازی قابل تحمل نبود/ انتقاد هواداران را قبول دارم اما …

مهاجم بومی‌فوتبال تبریز اعلام کرد که به خاطر مسائل مالی از تیم ماشین‌سازی جدا شده است.

به گزارش آناج، اکبر آفاقی، کاپیتان تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز پس از توافق با مسئولان این تیم از جمع سبزپوشان جدا شد تا در جمع بازیکنان خروجی این تیم قرار بگیرد.

آفاقی در گفت‌وگو با خبرنگار ما ضمن تأیید این خبر اظهار داشت: واقعا شرایط خیلی بدی داشتیم که قابل تحمل نبود و من هم به همین دلیل ترجیح دادم تا از تیم جدا شوم.

وی اضافه کرد: ما در ابتدای فصل با مبلغ کمی‌قرارداد بستیم و مسئولان تیم اعلام کردند که قراردادها سر موعد پرداخت خواهد شد اما آن‌ها به وعده خود عمل نکردند.

این بازیکن بومی‌فوتبال تبریز متذکر شد: ما انتظار داشتیم تا مسئولان باشگاه به وعده خود عمل کنند ولی تا نیم‌فصل فقط 15 تا 20 درصد قراردادها پرداخت شد.

آفاقی درباره انتقاداتی که از جدایی او شده است نیز گفت: از وقتی که خبر جدایی‌ام را اعلام کردم، هواداران هجمه آوردند که تو بخاطر پول تیم شهرت را رها کردی. من این انتقادات را می‌پذیرم اما یک سوال از آن‌ها دارم و می‌خواهم بپرسم که آیا در جایی که چند ماه حقوق‌شان را پرداخت نکنند، می‌توانند کار ‌کنند؟

وی تأکید کرد: طبیعتاً کار کردن در چنین شرایطی خیلی سخت است و من هم بعد از مشورت با مدیر برنامه‌ام و پرداخت پول رضایت‌نامه به صورت توافقی از ماشین‌سازی جدا شدم.

مهاجم 29 ساله تبریزی در خاتمه با اشاره به مقصد بعدی خود گفت: من 3، 4 پیشنهاد داشتم که پیشنهاد مس رفسنجان خوب بود و به احتمال زیادی راهی این تیم خواهم شد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    ای مالک پولدار احمق حق و حقوق ناچیز بازیکنان را بپرداز. اگر عرضه نداری گورت را گم کن.چی از جان ماشین سازی می خواهی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *