• 8:25 قبل از ظهر

  • 1399-12-12

  • کد خبر: 7701

4 فکت از بازی تراکتور با نفت/ رکورد شکست‌ناپذیری پابرجا ماند

موتور تراکتور بازهم با نفت روشن نشد اما رکورد شکست‌ناپذیری این تیم در برابر حریف مسجدسلیمانی پابرجا ماند.

به گزارش آناج، تراکتور شروع خوبی در نیم‌فصل دوم لیگ برتر فوتبال نداشت و در دیداری که می‌توانست برنده از میدان خارج شود، درنهایت مقابل میزبان 10 نفره خود نفت مسجدسلیمان به تساوی یک بر یک رضایت داد. البته سرخ‌پوشان خوش‌شانس بودند که در این دیدار شکست نخوردند و گل دیرهنگام محمد عباس‌زاده آن‌ها را از معرکه باخت نجات داد. بدین ترتیب رسول خطیبی، سرمربی جدید و بومی‌این تیم کارش را با تساوی خارج از خانه استارت زد.

فکت یکم: اشتباه اخباری علیه رکورد بلندمدت

اشتباه مرگبار محمدرضا اخباری باعث شد تا تراکتور بعد از 2202 روز دروازه خود را مقابل نفت مسجدسلیمان باز شده ببیند. جالب اینکه اولین و آخرین گلی که پیش از این، تیم مسجدسلیمانی در تقابل‌های لیگ‌برتری‌اش با تراکتور به ثمر رسانده بود، به اولین رویارویی دو تیم در لیگ چهاردهم برمی‌گشت و زننده گل نیز کسی نبود جز حمید بوحمدان که درحال حاضر در تراکتور حضور دارد. او در دیداری که نفت با نتیجه 2 بر یک مغلوب تراکتور شد، از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد.

فکت دوم: نسخه شکست‌ناپذیر تراکتور

تراکتور در دیدارهایش برابر نفت مسجدسلیمان شکست‌ناپذیر بوده که در بازی روز گذشته نیز موفق شد این رکورد را تداوم ببخشد. جدال دیروز تراکتور و نفت مسجدسلیمان هشتمین تقابل دو تیم در لیگ برتر فوتبال بود که برای چهارمین بار با نتیجه تساوی به پایان رسید. در مجموع 8 دیداری که دو تیم در این مسابقات برگزار کرده‌اند، 4 برد برای تراکتور و 4 تساوی رقم خورده است. نفت کماکان در حسرت پیروزی برابر تراکتور ماند.

فکت سوم: طلسم گلزنی باطل شد

تساوی بدون گل در هفته‌ اول لیگ‌های هجدهم و نوزدهم نتایج دو دیدار قبلی دو تیم به میزبانی مسجدسلیمان بود که با حساب یک بر یک در بازی دیروز این طلسم گلزنی شکست. با این حال، نتیجه بدست آمده از نظر کسب امتیاز تفاوتی ایجاد نکرد و از سویی، برای سومین بار پیاپی معلوم شد که شهر نفت‌خیز مسجدسلیمان محل مناسبی برای سوخت‌گیری تراکتور نیست و نیز موتور تراکتور با نفت روشن نمی‌شود!

فکت چهارم: همچنان پیشتاز خارج از خانه

تراکتوری‌ها در این فصل در دیدارهای خارج از خانه عملکرد خوبی داشته و در زمین حریفان راحت‌تر از زمین خود امتیاز جمع کرده‌اند. آن‌ها هرچند در این دیدار متوقف شدند اما صدرنشینی خود در جدول دیدارهای خارج از خانه را حفظ کردند. تیم محبوب پرشورها پیش از این فقط در دو بازی در بیرون از تبریز امتیاز از دست داده بود که در جدال با تیم‌های نساجی و صنعت‌نفت به ترتیب در هفته‌های دوم و هشتم بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *