• 7:53 بعد از ظهر

  • 1399-12-07

  • کد خبر: 7377

طنز؛ آقازادگی و برازندگی

هی از آقازادگی انتقاد می‌کنند اما یکی نیست بهشون بگه اگر آقازاده بد بود چرا 13 سال وزارت نفت را بهش سپردند.

به گزارش آناج، یک عده از مردم قدرنشناس که خودشان به هیچ صراطی اهل پیشرفت نیستند، دائما از مسئولان موفق و فرزندان‌شان انتقاد کرده و موجب پریشونی این عزیزان دل می‌شوند.

حالا شروع کردند به این حرف که “آقازادگی به ورزش تبریز هم رسید” و مدیرعامل فلان باشگاه آقازاده‌ای شد که پدرش هم سابق شهردار بود.

برادر من کجا نوشتند آقازادگی بد است؟ چه ایرادی دارد کسی آقازاده باشد؟ اصلا مگر دست خود آدم است که آقازاده بشود یا نشود؟
حالا اینها به کنار، پدرش که آقازاده نبوده، به همه کمک کرده به پسرش هم به همان اندازه و یا شاید کمی‌بیشتر. پسر هم ژن برتر پدر را داشته کمی‌هم استعداد توانسته پله‌های ترقی را دو تا دو تا طی کرده و برسد به جایگاه امروز.

امان از حرف مردم که نمی‌گذارند این عاشقان خدمت نسل اندر نسل و از پدر به پسر به من و شما خدمت کنند. نه که خودمان تشنه قدرت هستیم فکر می‌کنیم همه این طور هستند.

اصلا اگر آقازادگی بد بود چرا فردی را با این نام 13 سال وزیر نفت کردیم.

گیریم یک آقازاده‌ای هم بد از آب در آمده است. در اصل آن قضیه هم تردید وجود دارد. آیا پسر سفیر هم می‌تواند آقازاده محسوب شود یا خیر؟ تازه اگر سفیر کشورهای انگلیس و فرانسه و آلمان بود باز هم یک چیزی، آخه مگر پسر سفیر مکزیک و ونزوئلا آقازاده محسوب می‌شود. مگر خود این کشورهای چی هستند که سفیر و پسر سفیرشان چه حساب شوند.

ختم کلام اینکه باید به مسوولان محترم هم تبریک گفت که با انتصاب آقازاده در سمت‌های مختلف، راه فرار مغزها را از کشور را هم مسدود کردند تا ما هر روز شاهد هنرنمایی این استعدادهای درخشان باشیم.

نگارنده: فرهاد فرهادپور

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *