• 1:52 بعد از ظهر

  • 1399-12-07

  • کد خبر: 7371

کاظم محمودی؛

تلاش مجموعه حفظ سهمیه در لیگ برتر است/ هواداران باید از ماشین‌سازی حمایت کنند

مدیر تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: یارگیری در نیم‌فصل سخت‌تر از ابتدای فصل است ولی کل مجموعه تلاش می‌کنند تا ان‌شاءالله ماشین‌سازی در لیگ برتر بماند.

به گزارش آناج به نقل از رسانه رسمی‌باشگاه ماشین‌سازی، کاظم محمودی، مدیر تیم ماشین‌سازی بعد از مراسم معارفه خود اظهار داشت: من ابتدا از تمامی‌پیشکسوتان فوتبال آذربایجان و تبریز رخصت می‌خواهم. امروز اگر در اینجا هستم برای کمک به فوتبال استان است و تلاش می‎‌کنم عملکردمان در نهایت به سربلندی فوتبال آذربایجان و تبریز ختم شود.

وی ادامه داد: شرایط ماشین‌سازی برای همه فوتبالی‌ها ناراحت‌کننده است و همه باید تلاش کنیم بدون هیچ چشم داشتی برای این تیم کار کنیم. من امروز فقط بر خود وظیفه دانستم که حضور داشته باشم و کمک کنم و قراردادی که امضا کرده‌ام هیچی مبلغی نداشت و سفید امضا کرده‌ام. ما تلاش می‌کنیم سهمیه تبریز حفظ شود و همه هواداران فوتبال آذربایجان، ماشین‌‎چی‌ها و تراکتورچی‌ها وظیفه دارند حمایت کنند. از تمامی‌هواداران خواهش می‌کنیم که پشت این تیم باشند تا موفقیت حاصل شود.

مدیر تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز اضافه کرد: من از مهندس زنوزی تشکر می‌کنم که در شرایط بد اقتصادی از حمایت خود برای این فوتبال کم نکرده و همیشه پشتیبان ورزش استان بوده است ولی متاسفانه احساس می‌شود از زمانی که مهندس زنوزی وارد فوتبال حرفه‌ای شده است دیگر مسئولان استان دیگر به فکر این تیم‌ها نیستند و خود را عقب کشیده‌اند و از تمامی‌مسئولین شهری و استانی می‌خواهیم که حمایت کنند و با یک عزم استانی بتوانیم ماشین‌سازی را نیز همچون تراکتور به جایگاه واقعی فوتبال برسانیم.

محمودی درخصوص شرایط این تیم برای ادامه مسابقات گفت: متاسفانه در نیم فصل اول امتیازات زیادی از دست رفته است و در ابتدای فصل نیز تیم کاملی بسته نشده است و از امروز جلسات و اقدامات لازم برای تقویت تیم آغاز شده است. آقای حامد نجفی بعنوان مدیرعامل و آقای پاشازاده بعنوان سرمربی سخت در تلاش هستند که تیم را تقویت کنند ولی می‌گویم که کار سختی داریم و یارگیری در نیم فصل سخت‌تر از ابتدای فصل است. تیم‌ها بازیکن خوب را از دست نمی‌دهند ولی کل مجموعه تلاش می‌کنند و آقای زنوزی هم حمایت کامل دارند تا ان‌شاءالله ماشین‌سازی در لیگ برتر بماند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    تراکتوری ها در تیم ماشین سازی جولان می دهند وبه خاطر این است که ماشین ته جدول است چون اینها برنامه دارند تا ماشین بیفتد.دیدید که این گروه هم (به غیر از پاشازاده و کادرش) بازیکنان ماشین را فراری دادند ویکی را هم به تیم محبوب فرستادند!! با این دشمنان خونی چه انتظاری از ماشین می توان داشت؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *