• 12:33 قبل از ظهر

  • 1399-12-06

  • کد خبر: 7315

آناج خبر می‌دهد؛

دگردیسی در ماشین‌سازی/ آقازاده با پاشازاده وارد شد!

مدیرعامل، سرمربی و سرپرست جدید تیم فوتبال ماشین تبریز در آستانه شروع تمرینات این تیم برای نیم‌فصل دوم لیگ برتر انتخاب و معرفی شدند.

به گزارش آناج، ماشین‌سازی بالاخره از خواب زمستانی بیدار شد و در آستانه شروع تمرینات این تیم برای نیم‌فصل دوم لیگ برتر تحولات مدیریت و فنی در این باشگاه بوقوع پیوست.

بر اساس تصمیم هیات مدیره باشگاه ماشین‌سازی، حامد نجفی به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه منصوب شد تا کادر مدیریتی تیم قدیمی‌تبریزی‌ها بعد از هفته‌ها از بلاتکلیفی خارج شود.

نجفی که آقازاده ورزش تبریز است! پیش از این در دو مقطع مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان بوده و در زمان مصطفی آجرلو نیز عنوان معاون فرهنگی در باشگاه تراکتور فعالیت کرده است.

پس از این انتصاب، مهدی پاشازاده نیز به عنوان سرمربی جدید سبزقبایان انتخاب و معرفی شد تا در ادامه لیگ بیستم پشت فرمان ماشینِ تبریزی‌ها بنشیند!

پاشازاده فصل گذشته هدایت تیم شاهین شهرداری بوشهر را بر عهده داشت که موفق به نجات این تیم از سقوط نشد. او در سالیان اخیر در تبریز و تیم شهرداری این شهر هم مربیگری کرده است.

اما تغییر دیگر در ماشین‌سازی معارفه مدیر این تیم بود که این سمت نیز به کاظم محمودی سپرده شد تا پیشکسوت فوتبال تبریز به عنوان سرپرست در ماشین‌سازی مشغول بکار شود.

افزودنی است، تمرینات تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز برای نیم‌فصل دوم لیگ برتر باشگاه‌های کشور بعد از وقفه حدود 10 روزه از ساعت 12 امروز آغاز می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    تعویض رنگ شال تیم ماشین سازی به رنگ آبی محکوم است. نیامده دست به کار کثیفی زدند هر چه زودتر باید شال سبز ماشین برگردد و الا داغونتان می کنیم. این جور کارها از دست زنوزی بر می آید تا او هست ماشین سازی روز خوش نخواهد دید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *