• 6:15 بعد از ظهر

  • 1399-12-05

  • کد خبر: 7280

در گفت‌وگو با آناج اعلام شد؛

نبود سالن اختصاصی، مشکل کیک‌بوکسینگ‌کاران آذربایجان‌شرقی

مربی کیک‌بوکسینگ آذربایجان‌شرقی معتقد است نبود سالن اختصاصی مشکل اصلی ورزشکاران این رشته ورزشی در استان است.

حسین نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج با اشاره به برگزاری تمرینات تیم کیک‌بوکسینگ استان آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: حدود دو ماه است که تمرینات تیم استان در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان آغاز شده است. خوشبختانه هنرجویان بویژه از شهرستان‌ها استقبال عالی از این تمرینات داشتند.

وی افزود: در جریان این تمرینات یک اردوی انتخابی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد و استعدادهای خوبی شناسایی شده‌اند که به نظرم اگر روی آن‌ها سرمایه‌گذاری انجام بگیرد مطمئنا نتایج درخشانی خواهد داشت. تیم بزرگسالان نیز به سرمربیگری استاد رسولی و با حضور بهترین‌های استان تمرینات خود را دنبال می‌کند.

مربی کیک‌بوکسینگ استان از برگزاری مسابقات لیگ برتر و انتخابی تیم ملی خبر داده و تصریح کرد: قرار است در آینده نزدیک نخستین دوره مسابقات لیگ برتر کیک‌بوکسینگ قهرمانی کشور برگزار شود؛ از سویی مسابقات انتخابی تیم ملی نیز در پیش است و ما تلاش می‌کنیم تا با شرکت در این مسابقات نتایج خوبی کسب کنیم.

نجفی با بیان اینکه «هدف ما حضور در مسابقات لیگ برتر کیک‌بوکسینگ است و به دنبال جذب اسپانسر برای حضور در این مسابقات هستیم»، تأکید کرد: در چند سال گذشته برای اولین بار است که مربیان کیک‌بوکسینگ استان به اتحاد خوبی رسیده‌اند. همه ما همدل هستیم تا با حضور در میادین مختلف بتوانیم نام دیارمان آذربایجان را سربلند کنیم.

وی با تأکید بر اینکه مهم‌ترین دغدغه تیم‌های رزمی‌یافتن حامی‌مالی است، گفت: ما از خیرینی که در راستای اعتلای ورزش استان گام برمی‌دارند، تشکر کرده و خواهش می‌کنیم تا از ورزش کیک‌بوکسینگ نیز حمایت کنند چراکه معتقدیم این حمایت به سود سلامت روحی و روانی ورزشکاران و جامعه خواهد بود.

این مربی درباره حمایت‌های هیات ورزش‌های رزمی‌استان مطرح کرد: درحال حاضر هیات ورزش‌های رزمی‌به صورت سرپرستی اداره می‌شود و آنچنان که باید و شاید قدرتمند نیست. ما هم در چنین شرایطی انتظار زیادی از این هیات نداریم. امیدواریم با مشخص شدن وضعیت ریاست این هیات، حمایت خوبی از رزمی‌کاران شود.

وی خاطرنشان شد: هیات ورزش‌های رزمی‌بالاتر از فوتبال پرجمعیت‌ترین هیات ورزشی استان است و بیشترین ورزشکار بیمه شده را دارد ولی نبود سالن اختصاصی در این هیات ورزشی باعث شده است تا با مشکلاتی مواجه شویم.

نجفی در خاتمه گفت: آقای حبیب مقصودی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز با حضور در اردوی تیم قول دادند که یک سالن اختصاصی در اختیار ورزش کیک‌بوکسینگ قرار دهند. باید از ایشان تشکر کنم که در کنار تیم ما هستند و همیشه حمایت می‌کنند. من این قول را به مسئولان می‌دهم که اگر از ورزشکاران این رشته حمایت شود در هر رده چند نماینده تحویل تیم ملی خواهیم داد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *