• 10:10 بعد از ظهر

  • 1399-11-29

  • کد خبر: 6809

آناج گزارش می‌دهد؛

دلخوری سرمربی موقت تراکتور/ شجاعی پا پس کشید!

مسعود شجاعی امروز تراکتور را تمرین نداد تا خبرهایی از قطع همکاری او به عنوان سرمربی با این تیم منتشر شود.

به گزارش آناج، تراکتوری‌ها بعد از استراحت دو روزه‌ای از امروز (چهارشنبه) کار خود را برای بازی با نفت مسجدسلیمان در هفته اول از دور برگشت لیگ برتر فوتبال آغاز کردند.

این تمرین درحالی در زمین شماره 2 ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار شد که خبرهای ضدونقیضی از کناره‌گیری مسعود شجاعی از سمت سرمربیگری تراکتور منتشر شده است.

منابع خبری اعلام کرده‌اند کاپیتان تراکتوری‌ها از صحبت‌های دیروز علیرضا رحیمی‌معاون باشگاه ناراحت شده و به همین دلیل از ادامه همکاری به عنوان سرمربی امتناع کرده است.

گفته می‌شود، دلیل دلخوری شجاعی اعلام فهرست مازاد بدون اطلاع او بوده است و وی مدعی شده که هیچ لیستی مینی بر اسامی‌بازیکنان خروجی به باشگاه نداده است.

این درحالی است که یکی از خبرگزاری‌های مطرح کشور خبر داده که مسعود شجاعی هنوز درباره ادامه حضورش در نیمکت تراکتور به جمع‌بندی نهایی نرسیده است.

در بخشی از این خبر آمده است که شجاعی بزودی در جلسه‌ای با مدیران باشگاه تراکتور، تکلیف ادامه فعالیتش در جایگاه سرمربی تیم را روشن خواهد کرد.

درهمین راستا، پیگیری خبرنگار ما از باشگاه تراکتور مشخص کرد که مسعود شجاعی امروز به عنوان بازیکن در تمرین حاضر بوده و این تیم را تمرین نداده است.

بدین‌ترتیب و با توجه به صحبت‌های دیروز رحیمی، در صورتی که مسعود شجاعی پیشنهاد سرمربیگری دائمی‌تراکتور را قبول نکند، این تیم به سراغ گزینه خارجی خواهد رفت.

این گزارش می‌افزاید، بر اساس اعلام معاون ورزشی باشگاه تراکتور، تکلیف نیمکت سرخ‌پوشان فوتبال آذربایجان فردا (پنجشنبه) مشخص خواهد شد.

ناگفته نماند، تراکتوری‌ها درحالی استخدام سرمربی خارجی را به عنوان آلترناتیو مسعود شجاعی مدنظر دارند که بر اساس مصوبه سازمان لیگ، جذب مربی و بازیکن خارجی ممنوع است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    بابا یک مربی قدر ایرانی بیاورید . پولتان زیاد شده ؟؟؟؟ . ما مربی خوب کم نداریم . قلعه نوعی – مایلی کهن – کمال وندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *