• 10:44 بعد از ظهر

 • 1399-11-17

 • کد خبر: 5676

واکنش مالک تراکتور به اعتراض‌ها/ زنوزی: هواداران بخواهند، تیم را تحویل می‌دهم

مالک باشگاه تراکتور در واکنش به اعتراضات نسبت به نتایج ضعیف این تیم گفت: اگر هواداران بخواهند، تیم را تحویل می‌دهم.

به گزارش آناج، پیش از ظهر امروز جمعی از هواداران تیم تراکتور در اعتراض به نتایج ضعیف تیم خود مقابل دفتر باشگاه تراکتور تجمع برگزار کرده و شعارهایی علیه محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور سر دادند. آن‌ها با شعارهای «مالک کهکشانی کجایی؟» و «زنوزی، حیا کن؛ تراکتور را رها کن» نسبت به وضعیت تیم خود معترض شدند.

هواداران معترض خواستار پاسخگویی زنوزی بابت نتایج ضعیف این تیم بودند که درهمین راستا، مسئولان باشگاه تراکتور این فرصت را فراهم کرده و با حضور هوداران معترض در سالن کنفرانس باشگاه، گفت‌وگوی اینترنتی بین هواداران و زنوزی برقرار شد.

مالک باشگاه تراکتور در این گفت‌وگو با اشاره به پایبندی خود بر اصل کوتاه کردن دست سوداگری در باشگاه، به مقابله و ایستادگی در برابر مغرضان تاکید کرد و هدف عده‌ای از اعتراض و غبارآلود کردن فضا را، بهره‌برداری شخصی و گروهی برای تحمیل بازیکن و مربی به تیم قلمداد کرد.

زنوزی ضمن ادای احترام به خواسته‌های به حق هواداران تراکتور، نسبت به رخنه کردن حاشیه به تیم و بروز تفرقه هشدار داد و به این نکته اشاره کرد که تقویت تیم برنامه قطعی باشگاه بوده و ربطی به اعتراض‌ها ندارد.

وی با اشاره به اتفاقات ابتدای فصل یادآور شد که مدیریت وقت برخلاف سیاست‌گذاری هیات مدیره، عملکرد قابل قبولی در نقل‌وانتقالات نداشت و برای نیم‌فصل دوم شخصاً وارد عمل شده و اقدامات لازم جهت تقویت تیم انجام خواهد داد.

مالک تراکتور همچنین توهین و فحاشی برخی‌ها علیه خود و اطرافیانش را عاملی برای دلسردی و ناامیدی قلمداد کرده در پاسخ به این سوال که چرا تیم را تحویل نمی‌دهد، خاطرنشان کرد: اگر خواست هواداران این است همین حالا تیم را به هر کسی که هوادار می‌خواهد تحویل می‌دهم.

وی مدعی شد: چون یکسری از پیج‌ها و کانال‌ها که منافع‌شان در تراکتور قطع شده هر روز به خودم و خانواده‌ام در حال توهین و ناسزاگویی هستند. من اگر قرار بود در تراکتور هم هزینه کنم و هم خودم از بابت باخت‌هایش ناراحت‌تر از همه باشم و هم ناسزا بشنوم شاید خودم به‌ دلیل‌ تعلق خاطری که به اکثریت هواداران دارم این فضا را تحمل کنم ولی اگر به خانواده‌ام کوچک‌ترین بی‌احترامی‌شود و آرامش آنها به مخاطره بیافتد، برایم قابل تحمل نیست و عطای این خدمت کردن را به لقایش می‌بخشم.

زنوزی تصریح کرد: من فقط به‌خاطر شادی و عشق این هوادارها این همه هزینه می‌کنم، پس این افراد نیز انصاف را رعایت کنند و دستمزد من را با این‌گونه برخوردهای زشت ندهند. چرا باید کسی به خودش اجازه بدهد و مزاحم خانواده من شود!؟ به بیانی شفاف اعلام می‌دارم اگر توهین و فحاشی در فضای هواداری قالب شود سرانجامی‌جز کنارکشیدن بخش ‌خصوصی از تراکتور نخواهد بود و اما از آنجایی که خود را نه مالک که هوادار تراکتور می‌دانم، به شرط حمایت و همراهی هواداران تمامی‌توان خود برای تقویت و موفقیت تیم و شادی پرشورها به کار خواهم گرفت.

مالک باشگاه تراکتور در بخش دیگر از گفتگوی خود با هواداران ابراز داشت: برخی‌ها صرفاٌ دنبال ایجاد حاشیه به بهانه‌های واهی هستند که نمونه آن درخصوص اسپانسر است که در فضای مجازی عنوان می‌کنند که چرا باشگاه اسپانسر ندارد؟ به آن عده باید یادآور شد که باشگاه بارسلونا هم به مدت 30 سال اسپانسر نداشت. گذشته از این موضوع، برای آنان بود یا نبود اسپانسر چه فرقی دارد!؟ مگر وجود اسپانسر عایدی برایشان دارد و سودی نصیب‌شان می‌شود که این چنین سنگ نبود اسپانسر را به سینه می‌زنند؟ و اینکه وقتی اسپانسر نیست، از شخصی یا هواداران کمک مالی مطالبه می‌شود؟ چرا نگران اسپانسر هستند؟ مسلماً آن عده با این قبیل اقدامات هدفی جز ایجاد حاشیه ندارند.

زنوزی با تأکید بر اینکه ابایی از بابت مخاطرات دفاع از حقوق پرشورها ندارد، گفت: طی‌ سالهای گذشته بارها منافع باشگاه را به منافع شخصی خودم ترجیح داده‌ام و حتی در محاکم مختلف نیز پاسخگو بوده‌ام. پر واضح است که تراکتور پیش و بیش از نیاز به بازیکن و مربی، به آرامش و اتحاد درونی و بیرونی نیاز دارد. سواستفاده گران که نیات آنان کم و بیش بر همگان مشخص است، همواره دغدغه‌ تامین منافع خود را داشته‌اند و موفقیت و اعتلای باشگاه تراکتور برای آنان محلی از اعراب ندارد.
بنابراین تنها راه برون رفت از وضعیت فعلی و قرار گرفتن در مسیر موفقیت، حفظ اتحاد و آرامش است. یقینا” از سوی دیگر مدیریت باشگاه نیز با قدرت تمام مشکلات موجود را برطرف و در راستای تامین خواسته‌های به حق هواداران گام برخواهد داشت.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

  آنا زنوزی شما کار خودتان را بکنید و به اعتراض چند دلال گوش ندهید،ما هواداران تراختور فقط شما را می شناسیم و بس،اون چند دلال هم بخاطر تیم های پایتخت گلوی خود را پاره میکنن،یاشاسین زنوزی یاشاسین تراختور

  هواداردا اصلا گوناه یوخدو! آقای زنوزی همیشه انتقاد اعتراض اولاندا بیر سری تکراری سؤزلری وار اولاری اوزه چیخاردیر آمما عمل ده هئچ بیر دَییشیلیخ گؤمورروخ! یانی نمنه مثلا؟

  آقای زنوزی – نتیجه عملکردتان در جدول مشخص است تیمی مانند مس با هزینه یک صدم شما، مربی نا آشنا، بازیکنان ارزاین ، عملکرد بسیار بهتری داشتند- تیم تراکتور تیم نیست . این تیم شده بازیچه مسعود شجاعیی و باند ایشان که متاسفانه از طرف شما حمایت میشود
  درخواست ما ساتخدام یک سرمربی با دانش، با تجربه و امتحان پس داده و انهدام باند مافیایی مسعود است

  سیاست زنوزی در برابر هواداران جالب است :
  «تیم را تحویل میدهم » .
  خوب لطفا تیم را تحویل دهید …
  تحویل دادن تیم جرات میخواهد و لازمه آن گذشتن از میلیاردها تومان پول بادآورده که شما از بابت تیم داری به جیب می زنید …
  مردم را …. فرض نکن

  برو بابا با امدن مسعود تیم داره بهتر بازی می کنه فقط نبود یه محاجم ششدانگ باعث هدر رفتن موقعیتها میشه

  این مسعود شجاعی از جون تراکتور چی می خواد ؟90 دقیقه بازی بی سر و ته . چرا خودش را اصلا عوض نمی کرد ؟ مربی که باید چشم چراغ تیم باشد و از بیرون زمین بازی را رصد کند داخل میدان با پاها و جان خسته وپیر شده چگونه تیم را هدایت می کنه ؟؟؟؟!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *