• 15:41

  • 1399-11-15

  • کد خبر: 5504

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی:

کارآفرینان، امیدآفرینان جبهه اقتصادی هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: کارآفرینان،فجر آفرینان انقلاب و امیدآفرینان جبهه اقتصادی بوده و کارآفرینی یک راهبرد برای توسعه اقتصادی است و مهمترین شاخص و موتور محرک اقتصادی است.

به گزارش آناج،حسین فتحی در مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره معرفی و تجلیل از کارآفرینان برتر استان، اظهار کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی، نهضت روشنگری و جهاد امیدآفرینی است، دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین معارف انقلاب اسلامی به نسل جدید است.

وی خاطرنشان کرد: چندین سالی است که دشمن درصدد ناامید کردن جوانان نسبت به انقلاب و ایجاد جنگ اقتصادی است، اما کارآفرینان که سرداران جبهه اقتصادی هستند، با الهام از مکتب حاج قاسم و عمل به مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب از امید آفرینی به عنوان ” اصلی ترین جهاد ” یاد کرده اند.

 فتحی با بیان این‌که فلسفه کارآفرینی، فرهنگ سازی و اقتصادسازی است، ادامه داد: کارآفرینان بذر توسعه صنعتی را در استان و کشورمان پخش می‌کنند تا طعم میوه شیرین اشتغال، نوآوری اعتماد به نفس، خلاقیت و صادرات را به مردم می چشانند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی،، در این مراسم از ۱۳ کارآفرین برتر استانی و یک کارآفرین پیشرو اجتماعی با اهدای تندیس مرحوم سید رضا مقیمی اصل (پدر صنعت استان) با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی، تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.