• 2:54 بعد از ظهر

  • 1399-08-22

  • کد خبر: 504

سرمربی جوان ماشین‌سازی آماج حملات خبرگزاری‌ها

به گزارش آناج، «وحید بیاتلو» مربی ۳۲ ساله اهل زنجان هدایت تیم فوتبال ماشین‌سازی را در لیگ بیستم بر عهده دارد. وی که عنوان جوان‌ترین مربی تاریخ لیگ برتر را به خود اختصاص داده است، شروع خوبی با تیم قدیمی‌تبریزی‌ها نداشت و در گام نخست در زمین شهرخودرو با ۳ گل تن به شکست داد. […]

به گزارش آناج، «وحید بیاتلو» مربی ۳۲ ساله اهل زنجان هدایت تیم فوتبال ماشین‌سازی را در لیگ بیستم بر عهده دارد. وی که عنوان جوان‌ترین مربی تاریخ لیگ برتر را به خود اختصاص داده است، شروع خوبی با تیم قدیمی‌تبریزی‌ها نداشت و در گام نخست در زمین شهرخودرو با ۳ گل تن به شکست داد.

واکنش این سرمربی به باخت سنگین تیمش جالب نبود و اظهارات جنجالی او پس از بازی که ایفمارک و خبرنگاران را هم ردیف با دلالان مورد تاخت‌وتاز قرار داد، گرچه در ادامه با عذرخواهی رسمی‌و سریع باشگاه ماشین‌سازی فیصله یافت اما انتقاد تند خبرگزاری‌های کشور را در پی داشته است.

خبرگزاری‌های «فارس» و «تسنیم» طی مطالبی، رفتار سرمربی جوان ماشین‌سازان را نکوهش کرده و خواستار نظارت مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال نسبت به بیان اینگونه صحبت‌ها در جهت جلوگیری از تبعات منفی در جامعه و ایجاد ذهنیت در علاقه‌مندان به فوتبال شده‌اند.

این دو خبرگزاری همچنین با زیرسوال بردن کلاس‌های مربیگری و اشاره به تخلف حضور مربیان بدون مدرک مربیگری A آسیا در لیگ برتر که برخلاف مقررات ای‌اف‌سی و فیفا است، دور زدن این قانون را پمورد توجه قرار داده و کمیته آموزش فدراسیون فوتبال را هم از آماج حملات خود بی‌نصیب نگذاشتند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *