• 3:17 بعد از ظهر

  • 1399-11-01

  • کد خبر: 4385

آناج گزارش می‌دهد؛

تراکتور و ماشین، محله برو بیا در تبریز/ چه کسانی از تغییرات منتفع می‌شوند؟

دو باشگاه قدیمی‌و پرطرفدار فوتبال تبریز کماکان گرفتار بی‌ثباتی هستند و تغییرات در این باشگاه‌ها تمامی‌ندارد.

به گزارش آناج، باشگاه‌های تراکتور و ماشین‌سازی به «محله برو بیا» تبدیل شده و تغییراتی که در سطوح مختلف این دو باشگاه بوقوع می‌پیوندد، تمامی‌ندارد.

خواه اختیاری یا اجباری این تغییرات بصورت مداوم بوده و روی ثبات و آرامش را از چهره هر دو باشگاه قدیمی‌و پرطرفدار فوتبال آذربایجان زدوده است.

جدایی قابل پیش‌بینی

تازه‌ترین این تغییرات به خداحافظی هوشنگ نصیرزاده از باشگاه تراکتور مربوط می‌شود که او خیلی زود از معاونت ورزشی این باشگاه رفتنی شد.

ماجرای هوشنگ نصیرزاده جالب توجه است و کناره‌گیری او از این سمت با توجه به اختلافاتش با سجاد سیاح مدیرعامل باشگاه تراکتور قابل پیش‌بینی بود.

        بیشتر بخوانید:
        وساطت مالک تراکتور برای رفع اختلاف خانوادگی/ استعفای نصیرزاده پذیرفته نشد

نصیرزاده از سال‌ها پیش با سمت‌های مختلفی چون مشاور، مدیرعامل و معاون ورزشی در باشگاه‌های تحت مالکیت زنوزی مشغول بکار شده است.

همکاری غیرقابل تصور

اما مرد قانون فوتبال ایران در فصل جاری در حالی سر از تراکتور درآورد که در فصل گذشته کرک و پرش حسابی با زنوزی به هم ریخته بود.

یعنی بعد از اتفاقاتی که در فصل گذشته بین زنوزی و نصیرزاده رخ داد، کمتر کسی فکر می‌کرد که این دو بار دیگر دست همکاری بدهند.

اما هدف این نوشته بازگویی کشمکش‌ها نیست بلکه بیان مسائلی در باب تغییرات پیاپی‌ای است که در باشگاه‌های تراکتور و ماشین‌سازی رخ می‌دهد.

متهمان دلالی در کنار زنوزی

زنوزی که یک تاجر شناخته شده است و مراودات بین‌المللی زیادی هم دارد، از افرادی در این دو باشگاه استفاده می‌کند که به دلالی متهم هستند!

        بیشتر بخوانید:
        زوایای پنهان سورپرایز زنوزی/ آغوش باز تراکتـور به روی دلالی + عکس

یکی از این افراد منصور عظیمی‌است که در فوتبال کشور یک واسطه غیرقانونی شناخته می‌شود. او از فصل قبل در تراکتور منصب گرفته و کار می‌کند.

مصاحبه ساکت الهامی، سرمربی سابق تراکتور که از منصور عظیمی‌به عنوان مسئول نقل‌وانتقالات تراکتور نام برد در آرشیو اخبار موجود است.

یا تشکر و تجلیل سرمربی و بازیکنان تراکتور از زحمات منصور عظیمی‌پس از قهرمانی این تیم در جام حذفی که فعالت او در تیم محبوب پرشورها را تایید می‌کند.

همه کاره ماشین‌سازی کیست؟

اما از عظیمی‌که بگذریم به فردی به نام بهداد بیات می‌رسیم که پیش‌تر مسئول پرونده‌های بازیکنان خارجی تراکتور و ماشین‌سازی بود.

بیات در باشگاه ماشین‌سازی به عنوان عضو هیات مدیره معرفی شده است، اما آنطور که بازیکن سابق این تیم فاش کرده، همه کاره این باشگاه است.

        بیشتر بخوانید:
        پشت ‌پرده اتفاقات باشگاه ماشین‌سازی/ بازیکن خروجی فاش کرد

عضویت در هیات مدیره‌ای که تاکنون وجود خارجی نداشته و دیگر اعضای آن نامشخص! مسئولیت بیات است که حالا با اتهام دلالی پیوند یافته است.

مسئلهٌ آقای مالک؟

با این توضیحات، اینکه این دو نفر در باشگاه تراکتور و ماشین‌سازی همه کاره شده و مسئولانی چون مدیرعامل هیچ کاره، چه مفهومی‌دارد؟

یا این سوال که زنوزی که یک روز دلالی را رد می‌کند و روز دیگر به همکاری با دلالان افتخار! با استفاده از این نفرات چه هدفی را دنبال می‌کند؟

و سوال دیگری که مطرح می‌شود این است که براستی به جز این افراد، چه کسانی از این همه تغییرات در دو باشگاه تراکتور و ماشین‌سازی سود می‌برند؟

و پرسش‌های بسیار دیگر که فقط مالک همیشه غائب فوتبال تبریز! می‌تواند پاسخگو باشد، البته اگر او ارزشی برای رسانه‌های بومی‌قائل شود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    مطلبتون خوب بود ،،زنوزی هم باید بفهمه که اطرافیانش بقول بازیکن ماشین بجای کمک،، بیشتر مگسانند دور شیرینی هوادار هم فقط حرص میخوره و اعصابش خورد میشه خدا خودش رحم کنه تراکتورو از دست افراد چاپلوس منفعت طلب نجات بده،،نمیدونم زنوزی این مطلبتونو میخونه یا نه ولی بنظرم بهتره تو این مورد ازش مصاحبه بگیرید سال بپرسید و انتقاد کنید

    با توجه به شیوه مدیریت زنوزی و نتایج و حواشی تیم در این سه سالی که تیم در دستش بوده مسئولین ارشد استان باید این تیم را از اختیار ایشان درآورده و به مجموعه ای متمول مثل مس سونگون واگذار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *