• 19:36

  • 1401-05-27

  • کد خبر: 42540

رئیس جدید هیات ورزش‌های همگانی استان انتخاب شد

هیات ورزش‌های همگانی استان آذربایجان‌شرقی رئیس جدید خود را برای 4 سال آینده شناخت.

به گزارش آناج، مجمع انتخاباتی هیأت ورزش‌های همگانی استان آذربایجان‌شرقی امروز (پنجشنبه) به ریاست «افشین ملایی» رئیس فدراسیون و با حضور «حبیب ستوده‌نژاد» مدیرکل ورزش و جوانان استان و اعضای مجمع در محل سالن کنفرانس اداره کل ورزش وجوانان استان برگزار شد که محمد رسول خدادادی توانست با کسب ۲۶ رأی به مدت ۴ سال به عنوان رئیس جدید این هیات انتخاب شود.

لزوم افزایش فعالیت هیات ورزش‌های همگانی

افشین ملایی، رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی ضمن آرزوی موفقیت برای آقای خدادادی و هیات ورزش‌های همگانی استان آذربایجان‌شرقی گفت: اکنون که منتخب مجمع استان هستید رسالت شما سنگین‌تر شده و اعضای مجمع مطالباتی از شما خواهند داشت که با مدیریت و همدلی به این انتظارات و توقعات جامعه عمل بپوشانید.

وی افزود: در دوسال اخیر با پیدا شدن بیماری کرونا آمار کم تحرکی در جامعه بالا رفته و میزان بیماری‌ها افزایش یافته و باید با مشارکت همدیگر فعالیت ورزش‌های همگانی را در جامعه افزایش دهیم.

ورزش همگانی پایه همه رشته‌های ورزشی است

حبیب ستوده‌نژاد، مدیرکل ورزش و جوانان استان و نایب رئیس مجمع انتخاباتی نیز در این جلسه اظهار داشت: از آقای رسول صادقی به خاطر سال‌ها تلاش برای هئیت همگانی استان قدردانی می کنم و برای آقای خدادادی آرزوی موفقیت در مسئولیت شان دارم و از خانواده هیات ورزش های همگانی استان درخواست می کنم برای پیشرفت این هیات همه توان خود را به کار بسته و از آقای خدادادی و هیأت رئیس منتخب‌شان حمایت کنند.

وی گفت: رؤسای شهرستان‌ها علیرغم کمبود امکانات و بودجه با تمام توان به رشد ورزش همگانی در شهرستان‌ها کمک می‌کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه ورزش همگانی ریشه و پایه همه رشته‌های ورزشی است، عنوان کرد: هر چقدر ورزشکاران زیادی در این رشته فعالیت نمایند، یقین دارم در رشته‌های دیگر، قهرمانان بیشتری خواهد داشت.

نایب رئیس مجمع انتخاباتی هیات ورزش‌های همگانی استان گفت: آقای خدادادی در دوران سرپرستی، گام‌های خوبی در راستای ورزش‌های همگانی برداشته شد که امیدوارم این امر همچنان تداوم داشته باشد و مربیان و داورانی به روز پرورش دهیم.

خدادادی، کاندیدای منتخب نیز در سخنان خود به ایجاد تقاضای القائی در توسعه ورزش‌های همگانی نه تنها در استان آذربایجان‌شرقی بلکه در همه استان‌های کشور اشاره کرده و گفت: براساس استراتژی که در توسعه سخت‌افزاری داریم می‌توانیم جامعه رو به ورزش همگانی در کشور ایجاد کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.