• 12:04

  • 1401-05-20

  • کد خبر: 41858

آناج گزارش می‌دهد؛

خانه‌تکانی اساسی در تراکتورِ خصوصی/ پیش‌فصلی که پُر رفت و آمد بود

باشگاه تراکتور با تغییرات گسترده و یک خانه‌تکانی اساسی به استقبال فصل جدید فوتبال باشگاهی کشور می‌رود.

به گزارش آناج، باشگاه تراکتور درحالی به استقبال فصل جدید می‌رود که طی چند ماه گذشته دستخوش تغییرات زیادی شده و یک خانه‌تکانی اساسی در این باشگاه انجام گرفته است.

تراکتور فصل گذشته را با مدیریت میرمعصوم سهرابی، سرپرستی کاظم محمودی و سرمربیگری ارطغرل ساغلام به اتمام رساند، اما حالا به فاصله کمتر از سه ماه رد پایی از این نفرات وجود ندارد.

تغییرات در باشگاه محبوب آذربایجانی از کادرفنی شروع شد و پس از روی کار آمدن «قربان بردیف» سرمربی ترکمن جابجایی مربیان و بازیکنان به شکل گسترده کلید خورد و همچنان ادامه دارد.

سپس موج این تغییرات به هیات مدیره رسید و غلامرضا صادقیان که پیش از این به عنوان مدیرعامل در این باشگاه فعالیت کرده بود، به عنوان عضو جدید هیات مدیره معرفی شد.

در بین اعضای هیات مدیره یک تغییر دیگر رخ داد و علی خطیر درحالی عطای کارش را به لقایش بخشید که با آغاز فصل نقل‌وانتقالات به همه کاره باشگاه تراکتور تبدیل شده بود.

در ادامه و در اتفاقی که قابل پیش‌بینی بود میرمعصوم سهرابی هم از سمت مدیرعاملی کنار رفت. سهرابی با هدف بازگشت به سازمان ورزش چندین بار از این سمت استعفا کرد که درنهایت پذیرفته شد.

در این میان جانشینی ایوب بهتاج جالب توجه بود؛ فردی که پیش از این مقطع خیلی کوتاهی در زمان مدیرکلی ورزش و جوانان استان مدیرعامل تراکتور شده بود و او نیز به این باشگاه برگشت.

اما این پایان کار نیست و روز گذشته اکبر ذوالمجیدیان به عنوان مدیر جدید تیم بزرگسالان تراکتور منصوب شد تا جایگزین کاظم محمودی شود که با چند مصاحبه عجیب زیر تیغ انتقادات قرار گرفته بود.

بطورکلی، تغییرات جزو جدایی‌ناپذیر باشگاه تراکتور در زمان خصوصی‌سازی بوده و باید دید که این باشگاه با این حجم از جابجایی‌ها بالاخره چه زمانی روی ریل ثبات قرار خواهد گرفت؟

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    بهتر بود سعید دقیقی،میرشفعیان و الی ماشالله رو میزاشتن نه این اجیل بگیر ها رو ولی چون بعضی از این پیشکسوتای تبریزی یکم برا زنوزی چاپلوسی میکنن اونم اجیل میده بهشون پست و مقام میده،،مرتضی اسدی و ابراهیمی غیره بله قربانگو نیستن جایی تو باشگاه ندارن://
    خود محمودی بهتر بود ثبات میگرفت خدا لعنتت کنه زنوزی که باشگاه رو محل برو بیا کردی،،انتقال مالکیت به مس سونگون تنها راه نجات این باشگاهه

    ذوالمجیدیان هم از اون پیشکسوت اجیل بگیرها بودکه با چاپلوسی برا زنوزی پست گرفت خودشم خاین و استقلالی،یکی اینو از کافه قلیان سراهای شهر جمع کنه نیازی نیس سرپرست بزارنش فردا پسفردا هم انالیزو تاکتیک تیمو به تیمای دیگه بفروشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.