• 08:50

  • 1401-05-16

  • کد خبر: 41495

خبر مهم با چاشنی دلجویی؛

قلم قرمز بردیف در لیست تراکتور جا باز می‌کند

سرمربی تراکتور به بازیکنانش اعلام کرد که طی روزهای آتی نام چند نفر را از لیست خارج می‌کند.

به گزارش آناج، تمرینات تراکتور پس از اتمام اردوی ترکیه و استراحتی دو روزه، روز گذشته دوباره در تبریز استارت خورد و قرار است سرخ‌پوشان تا فردا در دو نوبت به صورت فشرده صبح و عصر به تمرین بپردازند و روز عاشورا را گویا قربان بردیف برای شاگردانش تعطیل اعلام کرده است.

تمرین نخست تراکتوری‌ها تحت تاثیر اخبار فضای مجازی و رسانه‌های طرفداری این تیم قرار داشت که چند روزی است قضیه خط خوردن نام چند نفر از لیست قرمزها را مخابره می‌کنند. اما نکته مهم اینکه گویا این اخبار درگوشی حالت رسمی پیدا کرده و از زبان قربان بردیف به بازیکنان تیمش منتقل شده است.

گویا بردیف قبل از آغاز تمرین بازیکنان تیمش را دور خود جمع و با توضیحی آمیخته به دلجویی اعلام کرده نام چند نفر را در روزهای آتی اعلام خواهد کرد که راهشان از تیم محبوب پرشورها جدا خواهد شد.

طبق شنیده‌ها، سرمربی ترکمن نام سه نفر را قطعا از لیست خارج خواهد کرد که البته نفر چهارم نیز ممکن است به این جمع اضافه شود. گفته می‌شود دو تن از این نفرات محمدرضا خانزاده و مرتضی خراسانی دو خرید ابتدایی تی‌تی‌ها قبل حضور بردیف هستند که با مصدومیت نیز دست به گریبان شده‌اند.

همچنین تراکتوری‌ها سخت به دنبال دروازه‌بان دوم برای تیمشان هستند و در صورت حصول توافق و خرید یار جدید در این پست، یک دروازه‌بان نیز از بین چهار دروازه‌بان کنونی پرشورها خط خواهد خورد. گفتنی است تمرین امروز تراکتور با حضور همه نفرات برگزار شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.