• 13:56

  • 1401-05-12

  • کد خبر: 41243

مهندس پرتغالی از حضور در تراکتور می‌گوید/ آلوز: هواداران به خوبی مرا پذیرفتند

ستاره پرتغالی تیم فوتبال تراکتور با ابراز خوشحالی از استقبال گرم هواداران این تیم گفت: از قبل می‌دانستم که پرشورها جزو بهترین‌ها هستند.

به گزارش آناج، ریکاردو آلوز یکی از ستاره‌های تازه‌وارد تراکتوری‌هاست که با نظر قربان بردیف از تیم غیرت قزاقستان خریداری شد. این هافبک بازی‌ساز در گفت‌وگویی درباره انتقال خود به تیم پرطرفدار تراکتور صحبت کرده است.

وی در خصوص حضورش در تراکتور اظهار داشت: «با قربان بردیف برای پیوستن به تراکتور صحبت کردم؛ چرا که قبلاً در غیرت قزاقستان باهم کار کرده‌ بودیم. وقتی فهمیدم او به تراکتور آمده، به پیشنهاد این تیم جواب مثبت دادم. همچنین با تیاگو فریرا هم در این رابطه صحبت کردم. از او حرف‌های خوب و مثبتی در خصوص تراکتور و هوادارانش شنیدم.»

این بازیکن پرتغالی ادامه داد: «خیلی خوشحالم که اینجا هستم، از اولین لحظات پیوستن به تراکتور، هواداران به خوبی مرا پذیرفته و حمایتشان را در شبکه‌های اجتماعی نشان داده‌اند. من از قبل هم می‌دانستم که هواداران تراکتور از بهترین‌ها هستند، منتظر شروع فصل جدید هستم و امیدوارم بتوانیم به کمک همدیگر تمامی بازی‌ها را برده و در پایان فصل هوادارانمان را خوشحال کنیم.»

آلوز در مورد شناختش از بازیکنانی ایرانی گفت: «سردار آزمون و مهدی طارمی را در بین فوتبالیست‌های ایرانی می‌شناسم، بازی‌های طارمی را در پورتو دیده‌ام و فکر می‌کنم این دو نفر جزو بهترین‌های ایران هستند.»

انتهای پیام/ د

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.