• 13:03

  • 1401-05-12

  • کد خبر: 41219

آناج گزارش می‌دهد؛

واکنش‌های تمسخرآمیز به یک انتصاب: وقتی مس سونگون سرنگون شد!

تغییرات مدیریتی در باشگاه مس سونگون ورزقان در فضای مجازی واکنش‌های تمسخرآمیزی را به دنبال داشته است.

به گزارش آناج، عصر روز گذشته خبر یک انتصاب در ورزش استان مثل بمب ترکید، با این عنوان که محمدرضا کافی از مدیریت باشگاه مس سونگون ورزقان کنار رفت و رسول خطیبی جانشین او شد.

این خبر بسیار تعجب‌آور و شوک‎‌برانگیز بود و گزاف نیست اگر بگوییم با دیدن آن برق از سرتان پریده باشد!

در صفحه ما بسیاری از کاربران با این عبارت که «مس سونگون به دیار باقی شتافت و فاتحه‌اش را بخوانید» نسبت به تغییرات مدیریتی این باشگاه واکنش نشان دادند.

اما بازتاب آن در یکی از صفحات ورزشی پرمخاطب کشور جالب توجه بود جایی که اکثریت مخاطبان این انتصاب را به باد تمسخر گرفتند.

کاربری با ابراز شگفتی از تحولات رخ داده نوشت: مس سونگون سرنگون شد.

کاربر دیگری نیز از انتخاب یک سرمربی به عنوان مدیرعامل بدون هیچ تجربه کاری در این زمینه چنین انتقاد کرد: هیچکس جای خودش نیست!

محتوای یکی از نظرات نیز بدین شرح است: “مدیرعامل؟ مگه سرمربی نبود و در پاسخش مخاطبی نوشته: تغییر کاربری داد

یا این دو نظر که جلب توجه می‌کند: “فردا: پرز با قرارداد دو ساله به رئال پیوست” و “قانون پایستگی پست در ایران: پست کسی از بین نمی‌رود بلکه از پستی به پست دیگر تغییر می‌یابد”

اما غالب نظراتی که در بخش کامنت‌ این خبر به چشم می‌خورد، ایموجی خنده‌ای است که مخاطبان از سر تمسخر منتشر کرده‌اند.

آنچه که مبرهن است باشگاه مس سونگون ورزقان به عنوان پرافتخارترین باشگاه ورزش آذربایجان با این انتصاب مسخره خاص و عام گشته و اعتبار این باشگاه پرافتخار رسماً خدشه‌دار و لگدمال شده است.

البته به نظر می‌رسد در پستوی انتصابات مس سونگون تصمیمات و دخالت‌های سیاسی نهفته است و برای باشگاهی در آغاز مسیر توسعه فعالیت‌های ورزشی‌اش اصلا جالب توجه نیست، بخصوص انتخاب مدیری که هیچ تجربه‌ای در این زمینه ندارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.