• 16:36

  • 1401-05-11

  • کد خبر: 41138

رتبه یک کنکور زبان در گفت‌وگو با آناج:

انتظار رتبه یک را داشتم/ از فضای مجازی استفاده نمی‌کنم

علیزاده گفت:من از اینترنت برای مطالعه استفاده زیادی می‌کردم اما از طریق لپ تاب، در فضای مجازی هم حضوری نداشتم و معمولا گوشی تلفن من خاموش بود.

به گزارش آناج، صبح امروز نتایج بزرگترین ماراتن علمی کشور برای رتبه های برتر اعلام شد؛ خوشبختانه در این میان 3 نفر از رتبه های برتر از شهر تبریز بودند. کیارش علیزاده یکی از این 3 رتبه برتری بود که توانسته است رتبه یک زبان را به خود اختصاص دهد. به همین بهانه به سراغ وی رفتیم تا در این خصوص گپ و گفتنی هر چند مختصر داشته باشیم.

علیزاده در گفت‌وگو با آناج در خصوص نحوه مطالعه برای کنکور اظهار داشت: من به مطالعه کتب درسی و غیردرسی علاقه زیادی دارم و مطالعه زیادی هم انجام می‌دادم.

وی در خصوص میزان مطالعه برای کنکور زبان گفت: روزانه حدود 8 ساعت برای کنکور درس می‌خواندم و کلاس زبان هم رفته‌ام.

رتبه یک کنکور زبان در پاسخ به این سوال که آیا انتظار چنین رتبه‌ای را داشته یا خیر عنوان کرد: در کنکور زبان انتظار همین رتبه را داشتم در ضمن در کنکور ریاضی هم شرکت کرده‌ام که نتیجه آن مشخص نیست.

علیزاده در خصوص استفاده از گوشی و فضای مجازی در زمان کنکور توضیح داد: من از اینترنت برای مطالعه استفاده زیادی می‌کردم اما از طریق لپ تاب، در فضای مجازی هم حضوری نداشتم و معمولا گوشی تلفن من خاموش بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.