• 5:20 بعد از ظهر

  • 1399-10-23

  • کد خبر: 3899

رقابت با همشهری در بی‌ثباتی!

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی برکنار شد

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز با تصمیم اعضای هیات مدیره این باشگاه از کارش برکنار شد.

به گزارش آناج، اعضای هیات مدیره باشگاه ماشین‌سازی تبریز صبح امروز (سه‌شنبه) با تشکیل جلسه فوق‌العاده تصمیم به برکناری سیدمحمد علوی مدیرعامل این باشگاه گرفتند.

در این جلسه از زحمات سیدمحمد علوی تقدیر شده و پایان همکاری با او اعلام شد.

طبق شنیده‌های خبرنگار آناج، علوی مدتی بود که در سمت خود حضور نداشت که این غییت باعث شد تا او از کارش برکنار شود.

باشگاه ماشین‌سازی اعلام کرده است، اعضای هیات مدیره این باشگاه در جلسه بعدی مدیرعامل جدید را معرفی خواهند کرد.

نکته قابل تامل این است که با این اخراج، باشگاه ماشین‌سازی در تغییرات مدیریتی و کادرفنی با باشگاه تراکتور برابری کرد تا برخلاف نتایج، در بی‌ثباتی از قافله رقابت با همشهری عقب نماند!

ناگفته نماند، تیم ماشین‌سازی تبریز در جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال با سه تساوی و 7 شکست و 3 امتیاز در قعر قرار داشته و در خطر سقوط به دسته یک است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    مثل اینکه از مصاحبه آقای علوی خبر ندارید که قبل از برکناری مالکیت و مدیریت غلط این تیم را به چالش کشید.او باشگاه ماشین سازی را مالک محور توصیف کردو شخص بیات نماینده زنوزی را همه کاره تیم معرفی کرد. علوی گفته آقایان الهامی و فیروز کریمی را به عنوان سرمربی تیم پیشنهاد دادم اما قبول نکردند. و همچنین راه ندادن صدا و سیما به استادیوم بنیان دیزل را در بازی مسجد سلیمان شخص بیات را معرفی کرد. ایشان بلا فاصله بعد از این مصاحبه از طرف زنوزی برکنار شد.

    طرفداران تیم ماشین سازی در انتظار راه افتادن تیم ماشین در لیگ برتر نباشند جون برنامه ریزی زنوزی برای آینده این تیم لیگ دسته یک است.از اول هم به عنوان یک هوادار تیم ماشین سازی که از سال 54 با این تیم زندگی کرده ام گفته ام که زنوزی برای ماشین سازی و فوتبال تبریز و ایران سم است. یک فرد دمدمی مجاز و خود محور که به غیر از خودش هیچ کس را قبول ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *