• 18:10

 • 1401-04-08

 • کد خبر: 38299

آناج گزارش می‌دهد؛

موش و گربه‌ بازی در تراکتورِ زنوزی/ بحران پیش‌فصل تکرار می‌شود

تراکتور بار دیگر در نقل‌وانتقالات پیش‌فصل وارد بحران بزرگ و تکراری شده و وعده‌های مسئولان این تیم هم رنگ تحقق نمی‌یابد.

به گزارش آناج، تراکتور تنها تیم در بین تیم‌های مطرح فوتبال کشور است که در نقل‌وانتقالات پیش‌فصل عملکرد کاملاً منفعلی داشته و با اینکه از شروع پنجره تابستانی بیش از دو هفته می‌گذرد و تکلیف سرمربی این تیم نیز مشخص شده است، اما کماکان خبری از استارت یارگیری و جذب بازیکن در تیم محبوب پرشورها نیست.

در این میان، مورد ناامیدکننده وعده‌های مسئولان باشگاه تراکتور است که هیچ‌گاه جامه عمل به خود نمی‌پوشد. تراکتوری‌ها پس از اتمام فصل وعده‌ زیادی درباره تمدید قرارداد ارطغرل ساغلام سرمربی ترکیه‌ای خود دادند که درنهایت با یک حرکت رونالدینیویی، قربان بردیف ترکمن و پا به سن گذاشته را به عنوان جانشین او معرفی کردند.

در ادامه و در شرایطی که محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتور در گفت‌وگویی قول بستن تیمی در حد قهرمانی را داد، به فاصله چند روز میرمعصوم سهرابی، مدیرعامل این باشگاه در گفت‌وگوی دیگر با ناله و شکایت از آشفته‌بازار نقل‌وانتقالات رسما از خرید بازیکنان ابراز عجز و درماندگی کرد و به نوعی وعده‌ مالک این تیم را پس گرفت!

این پایان کار نیست و روز گذشته نیز علی خطیر، مسئول نقل‌وانتقالات تراکتور با یک مصاحبه جنجال‌ آفرید؛ او اعلام کرد به دلیل قیمت کاذب بازیکنان فعالیت‌های نقل‌وانتقالاتی تراکتور متوقف شده است اما پس از اینکه هجمه‌ها و اعتراضاتی در فضای مجازی شکل گرفت، این مصاحبه به سرعت با یک اصلاحیه تکذیب شد!

البته تراکتوری‌ها تاکنون فعالیتی در بازار نقل‌وانتقالات نداشته‌اند که توقف آن مورد بحث قرار گیرد لیکن نبود عزم و اراده‌ برای تقویت تیم و موش و گربه بازی مسئولان تراکتور است که داد هواداران میلیونی این تیم را درآورده و محبوب‌ترین تیم فوتبال آسیا را همانند فصل گذشته وارد یک بحران بزرگ و تکراری کرده است.

حقیقت آشکار در مورد تراکتور داستان سقوط از عرش به فرش با فرمان مالک متمول است که بدترین الگوی خصوصی‌سازی در فوتبال کشور هم تعبیر می‌شود. به بیانی، تیمی که همین دو سه فصل پیش با دمیدن بر بوق و کرنا از خرید گران‌ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر رونمایی می‌کرد، اکنون از جذب بازیکن متوسط داخلی ناتوان است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

  با خریدهای خوب زودنشان بدهید که به قول تان وفادارین وگرنه زود تا دیر نشده تیم زا تحویل دهید ویا منحل کنید ما از وعده های زنوزی خطیر و سهرابیان خسته شدیم

  #نجات تراکتور
  #سلب مالکیت زنوزی انتقال باشگاه به مس سونگون

  سلام جناب
  آقای زنوزی تیم رو تحویل میدادند ولی کسی حاضر به تحویل گرفتن نشد
  بهتر است کمی شعور و قدر دان باشیم آقای زنوزی از جیب خود هزینه میکند نه از جیب بیت المال!
  شما که اینقدر سنگ به سینه میزنید اگه شماره حساب بدن از باشگاه حاضری چقدر بزنی !!؟
  کمی واقع بین باشیم
  یاشاسین آذر بایجان

  سلام باید مسئولین هیات فوتبال اذربایجان استانداروننایندگان اذربایجان وضع موجودرا درک کنند وهیات فوتبال اذربایجان دراین مروداطلاع رسانی کند تا تراکتور به سرنوشت ماشین سازی دچارنشده تیم را اززنوزی بگیرند اقای زنوزی به اون خواسته خودمشهوربودن خودرسید دیگربس است باابروی فوتبال اذربایجان بازی نکند این شرایط موجب نابودی فوتبال اذربایجان شده وجندین سال ضربه انرا خواهد خورد
  بااحترام جبارزاده

  تا بیستم این ماه مشخص خواهد شدکه زنوزی در پی چیست ؟ او فصل قبل با عملکردش بدترین ضربه را به اعتبار و حیثیت باشگاه زد . انفعال او عمدی است تا یکی از دوتیم پایتخت بار دیگر قهرمانی را تجربه کند . از یک الیگارش چه انتظاری دارید ؟

  چرا بعضیا چرت مینویسن . یعنی چی شماره حساب بدن خرج میکنی؟
  تیم مگه صاحب نداره؟
  تیمو گروگان کرفتن اسپانسری نداریم از مالیات تمام فعالیتهاشون بخاطر این تیم فرار کردن الان بعضیا میگن زنوزی از جیب خودش خرج میکنه.
  نداره تیمو تحویل بده تا مس سونگون میاد یه خبر میده بیرون که امادست یه تیم فوتبال بگردونه فوری میان از ترسشون بلافاصله مصاحبه میکنن که بهترین تیم مییندیم بعد یه مدت میگن ما زورمون نمیرسه بازیکن یخریم.
  خب زورتون نیمرسه بسلامت تیمو تحویل بدین برین مردم هم از شرتون راحت بشن

  سلام جناب آقای مهندس زنوزی خسته نباشی از جنابعالی خواهش میکنم دیگه از این بیشتر ابروحیسعت تراکتور بازی نکن و درضمن شوری ما طرفداران ترکها توهین نکن هی امسال و سال بعد نکن اکه نمی توانی بکش کنار لطفاً لطفاً لطفاً………

  چیه .باز شروع کردید به حاشیه سازی.دوباره می خواهید تراکتور را وارد حاشیه کنید.این فصل دیگه نه! دیگه به حواشی که شما ها درست می کنید هیچ توجهی نمی کنیم.و از نیم حمایت می کنیم تا کور شود هر آنکه نتواند ببیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.