• 13:16

  • 1401-04-08

  • کد خبر: 38296

صمیمی: در لیست تیم ملی بودم ولی خداحافظی کردم/ باید به جوان‌ها میدان بدهیم

علیرضا صمیمی می‌گوید تصمیمش برای خداحافظی از تیم ملی فوتسال قطعی است.

به گزارش آناج، علیرضا صمیمی، دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتسال ایران در مورد خداحافظی زودهنگامش از تیم ملی که در روز تولدش اعلام شد، گفت: تصمیم بسیار سختی بود. من ۱۴ سال در خدمت تیم ملی بودم. ۶، ۷ سال دروازه‌بان اول تیم ملی بودم و در روز تولدم یک تصمیم بسیار سخت گرفتم. همزمان که شمع تولدم را فوت کروم از عرصه ملی خداحافظی کردم.

وی افزود: بالاخره حرفه من این است و روزی هستیم و یک روز نیستیم؛ امیدوارم در مدتی که بودم برای پرچم، کشور و فوتسالم مفید بوده باشم.

سنگربان باشگاه مس سونگون ورزقان در مورد اینکه در سال‌های اخیر همواره کاندید بهترین دروازه‌بان جهان بود و در این شرایط خداحافظی کرده، اظهار داشت: پیام‌ها و تماس‌هایی که داشتم مثبت بود. باید به جوان‌ها میدان بدهیم. جوان‌های بسیار خوبی داریم و سه سال آینده جام جهانی و شهریورماه جام ملت‌ها را پیش رو داریم. دست مربی تیم ملی، آقای شمسایی باز است.

صمیمی اعلام کرد: خبری شنیدم که در لیست آقای شمسایی بودم و این باعث افتخار من است اما باید میدان را به جوان‌ها دهیم و آرزوی بهترین‌ها را برای‌شان دارم. فوتسال ایران همیشه سلطان آسیا بوده و خواهد بود. آرزوی موفقیت برای آقای شمسایی دارم که این قهرمانی متوالی که در دو دوره گذشته بوده تکرار شود.

وی در پایان گفت: تصمیمم برای خداحافظی قطعی بود و ماه پیش گرفته بودم و در روز تولدم علنی‌اش کردم. امیدوارم در ادامه مسیرم در باشگاه مس سونگون صد در صد تمام توانم را بگذارم.

انتهای پیام/ د

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.