• 20:50

 • 1401-04-07

 • کد خبر: 38231

مدیرکل ورزش و جوانان استان در گفت‌وگو با آناج,

پیگیر وضعیت تراکتور هستم/ فعالیت‌های نقل‌وانتقالاتی این تیم متوقف نشده

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی نسبت به وضعیت نگران‌کننده تیم تراکتور در فصل نقل‌وانتقالات واکنش نشان داد.

حبیب ستوده‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج در خصوص شرایط نگران‌کننده تراکتور در نقل‌وانتقالات پیش‌فصل فوتبال کشور اظهار داشت: پیگیر وضعیت باشگاه تراکتور از طریق آقای سهرابی هستم و تا جایی که خبر دارم با بازیکنان خوبی در حال مذاکره هستند. تیم مدیریتی باشگاه تراکتور اکنون در تهران مستقر بوده و اقدامات مربوط به نقل‌وانتقال بازیکنان انجام می‌شود.

وی در واکنش به مصاحبه امروز «علی خطیر» مسئول نقل‌وانتقالات تراکتور که از توقف فعالیت‌های این تیم در بازار نقل‌وانتقالات به دلیل قیمت کاذب بازیکنان خبر داده است، گفت: آقای زنوزی قول بستن تیم قدرتمند را داده‌اند و طی صحبتی که امروز با مسئولان باشگاه داشتم فعالیت‌های نقل‌وانتقالاتی تیم متوقف نشده و خارج از هیاهو و جنجال در جریان است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی همچنین از قول مدیرعامل باشگاه تراکتور اعلام کرد: قرار است با نظر کادرفنی تیم تراکتور 4 بازیکن خارجی باکیفیت جذب شود و با 5، 6 بازیکن داخلی هم مذاکرات موثری صورت گرفته که ظرف روزهای آینده وضعیت نهائی مذاکرات و جذب این بازیکنان مشخص خواهد شد.

ستوده‌نژاد در خاتمه خطاب به هواداران تراکتور تأکید کرد: از پرشورها می‌خواهم که نگران نباشند. همانطور که گفتم به موازات اقدامات‌مان برای بازسازی ورزشگاه یادگار امام ره تبریز، پیگیر وضعیت این تیم هستم. امیدوارم که تراکتور برای فصل آینده در شأن هواداران پرشورش بسته شود و بتواند به جایگاه اصلی خود که همواره یک مدعی قهرمانی بوده است، برگردد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

  سلام آقای ستوده نژاد امیداواریم همانطوری که براحتی ودر کمال آرامش صحبت میکنید امثال تراکتوری قوی و در شان آذربایجان غیور در لیگ داشته باشیم. یاشاسین آذربایجان

  ما هواداران نگرانیم بازیکنان درجه ۱ میخواهیم با احمد موسوی و خانزاده تیم درست نمیشود عزت اللهی کریم انصاریفرد و منشا و شروین بزرگ …

  پیگیری هم شود بازیکنای خوب با بی کفایتی زنوزی و رفقاش جذب سایر تیما شدن
  #سلب مالکیت از زنوزی و انتقال باشگاه به مس سونگون خواسته مردم اذربایجان
  #نجات تراکتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.