• 11:33

 • 1401-04-06

 • کد خبر: 38072

بازگشت 400 هکتار از محدوده باسمنج به تبریز/ بدهی 99 هکتاری شهرداری از شهرک خاوران به مردم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی از بازگشت 400 هکتار از محدوده باسمنج به تبریز خبر داد و گفت: با توجه به اینکه ریاست جمهوری هم به جای آغاز طرح‌های جدید پیگیر اتمام پروژه‌های قبلی هستند، پیشنهاد می‌کنم مدیریت شهری تبریز هم این موضوع را در دستور کار قرار دهد.

به گزارش آناج، تراب محمدی صبح امروز در جلسه اعضای شورای شهر با استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: سفر رئیس‌ جمهوری به تبریز برکات زیادی داشت. طی جلساتی با مدیرکل بازرسی ریاست جمهوری داشتیم، بخشی از مباحث در خصوص ۶۰۰ هکتار موجود در محدوده تبریز بود که ۴۰۰ هکتار آن در محدوده باسمنج بوده و به تبریز بازخواهد گشت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در مورد فاز اول خاوران، ۹۹ هکتاری که فروخته شده است در آینده برای شهرداری مشکل‌ساز خواهد بود و باید راه‌حلی برای آن پیدا کنیم و فکر می‌کنم راه‌حل آن در فاز دوم است.

وی خواستار پیگیری برخی از پروژه‌های ناقص که از دولت قبلی باقی‌مانده شد و مطرح کرد: آقای رئیسی پروژه جدید شروع نمی‌کنند و پروژه‌های نیمه‌تمام را پیگیری می‌کنند، درخواست من نیز این است که طرح جدیدی آغاز نکرده و روی پیگیری و تکمیل پروژه‌های قبلی تمرکز کنید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی در پایان به بیان نکاتی در خصوص ناوگان اتوبوسرانی شرکت واحد تبریز و حومه و مسائل مربوط به سرویس‌دهی آن پتروشیمی و پالایشگاه، موضوع اختلاف بر سر باسمنج و… پرداخت.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

  سلام‌از‌باید‌‌یک‌اتوبان‌سه‌یاجهار‌کیلومتری‌ازباسمنج‌
  وروستای‌کندوری‌کشیده‌‌تا‌به‌جاده‌تهران‌تبریز‌متصل
  شود‌واین‌مناطق‌محروم‌یک‌شکل‌خوب
  وسامانی‌بگیرد‌خط‌اتوبوس‌رانی‌ومترو‌حداقل‌این‌
  مناطق‌پرجمعیت‌را‌پوشش‌دهد‌سردرود‌وباسمنج
  باید‌تحت‌پوشش‌مدیریتی‌‌عمرانی‌تبریز‌باشد
  میخواهد‌اسمش‌منطقه‌بخش‌شهر‌یا‌کند
  باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.