• 19:35

  • 1401-04-04

  • کد خبر: 37909

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ملکان:

هدف از جنگ اقتصادی دشمنان، ناامیدی مردم است

اسفندیاری گفت:امروز دشمن با تمام توان مقابل پرچم حق انقلاب اسلامی ایستاده و با استفاده از ابزارهای مختلف در تلاشند انقلاب اسلامی را از اهداف اصلی خود دور کرده و با راه اندازی جنگ اقتصادی در بین مردم یأس و ناامیدی ایجاد نمایند.

به گزارش آناج به نقل از پایگاه خبری دیار ملکان ، سرهنگ اسفندیاری در رزمایش الی بیت‌المقدس که با حضور گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر در محل پادگان الغدیر برگزار شد، اظهارداشت: این رزمایش طی روزهای پنجشنبه و جمعه همزمان با سراسر استان با حضور پرشور و حماسی وبا اقتدار گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر اجرا می شود که مرحله نخست دیروز و مرحله دوم رزمایش امروز در حال برگزاری است.

فرمانده سپاه ناحیه ملکان گفت:امروز دشمن با تمام توان مقابل پرچم حق انقلاب اسلامی ایستاده و با استفاده از ابزارهای مختلف در تلاشند انقلاب اسلامی را از اهداف اصلی خود دور نمایند،و با راه اندازی جنگ اقتصادی در بین مردم یأس و ناامیدی ایجاد نمایند.

وی اظهار داشت: حضور پرشور بسیجیان عزیز گردان‌های بیت‌المقدس برادران و کوثر خواهران امروز به دشمنان انقلاب نشان دادند.اقتدار بسیج سبب افزایش ضریب احساس امنیت و آرامش در میان مردم بوده و با تمام توان و تا آخرین قطره خونمان در کنار انقلاب و ولایت خواهیم ایستاد وبا نثار خونهایمان ریشه ی انقلاب اسلامی را بارورتر خواهیم کرد.

اسفندیاری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد وظیفه نیروی مومن بسیج گفت: نیروی بسیج ، نیروهای حزب الهی و آحاد مومن در سراسر کشور باید کاری کنند که امید آمریکا ، رژیم منحوس صهیونیستی و دشمنان انقلاب اسلامی بطور کلی قطع گردد.

وی ادامه داد: مطمئنا این حضور مقتدرانه و عاشورایی باعث خواهد شد که دشمنان انقلاب اسلامی که با تمامی ابزارهای خود به صحنه آمده اند نا امید شوند و این حضور پرشور تمامی توطئه‌های آنان را خنثی خواهد کرد.

سرهنگ اسفندیاری در پایان هدف از برگزاری رزمایش را آموزش امداد و نجات ، و تعیین میزان آمادگی جسمانی در مقابله با توطئه‌های دشمنان و آشوب های احتمالی عنوان نمود و آمادگی رزمی و دفاعی نیروهای بسیجی حاضر در این رزمایش را خوب ارزیابی نموده و از حضور مقتدرانه گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر تشکر و قدردانی کرد.

کلید واژه ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.