• 20:44

  • 1401-04-01

  • کد خبر: 37719

در جلسه هیات مدیره باشگاه تراکتور چه گذشت؟

اعضای هیات مدیره باشگاه تراکتور طی جلسه‌ای در خصوص برنامه‌های فصل آینده باشگاه همچون ساختارسازی حرفه‌ای و آماده‌سازی تیم برای حضور قدرتمند در لیگ، بحث و تبادل نظر کردند.

به گزارش آناج به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتور، جلسه هیات مدیره باشگاه تراکتور امروز (چهارشنبه یکم تیرماه) برگزار شد و اعضا در خصوص برنامه‌های آتی باشگاه گفت‌و‌گو، تبادل نظر و تصمیم‌گیری کردند.

بر اساس تصمیمات هیات مدیره، باشگاه اقدامات لازم در راستای ساختارسازی مبتنی بر اصول حرفه‌ای و با الگوبرداری از باشگاه‌های مطرح در سطح جهانی را در اولویت قرار خواهد داد؛ به طوری که توجه به آکادمی باشگاه و ایجاد امکانات زیرساختی تیم‌های پایه، یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های تراکتور است که با نظارت «قریان بردیف» انجام می‌شود.

همچنین باتوجه به افزایش کاذب قیمت بازیکنان داخلی، استفاده بهینه از سهمیه بازیکنان خارجی در دستور کار باشگاه قرار دارد و در همین راستا جذب بازیکنان خارجی باکیفیت و کارآمد با بررسی دقیق آخرین وضعیت فنی این نفرات یکی از رویکردهای اصلی باشگاه است. همچنین جذب بازیکنان با کیفیت داخلی و اضافه کردن بازیکنان آینده‌دار تیم ملی امید به تراکتور، بررسی راهکارها برای توسعه شرایط اقتصادی باشگاه از دیگر موارد مورد تاکید اعضای هیات مدیره باشگاه بود.

براساس مصوبه هیات مدیره، باشگاه تراکتور به دنبال آماده‌سازی تیم با کیفیت برای لیگ برتر و کشف و پرورش استعدادهای جوان برای سال‌های آینده خواهد بود.

گفتنی است، عباس الیاسی، علی خطیر، میرمعصوم سهرابی، منصور رستگارپور و محمد جنگجو به عنوان اعضای هیات مدیره باشگاه تراکتور در این جلسه حاضر بودند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    اون خط که نوشته افزایش کادب قیمت بازیکن ایرانی،نشون میده امسالم خرج نمیکنه چندتا بازیکن بنجل میخره ،سال قبلم همینو میگفتن
    #انتقال باشگاه به مس سونگون خواسته مردم اذربایجان

    باید زود بازیکن بخرید خانزاده بهد د نمیخورد اگر خوب بود قلعه نوعی نگهمیداشت .از آزمون بیشتر مشورت بگیریددر رابطه با بازیکن‌ها .بردیف را زود ببرید سر تمرین عزت الهی خوبه و کریم هم عالیه بابایی را حفظ کنیم و یا مغانلو و صادقی را بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.