• 12:14

  • 1401-03-31

  • کد خبر: 37567

واژگونی مینی بوس در مسیر زنجان-تبریز ۱۳ مصدوم برجای گذاشت

رییس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث استان زنجان گفت: واژگونی یک دستگاه مینی بوس در جاده ترانزیتی زنجان – تبریز ۱۳ مصدوم برجای گذاشت که اقدامات درمانی برای مصدومین انتقالی به بیمارستان در حال انجام است.

به گزارش آناج، دکتر داریوش تقیلو روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: این حادثه رانندگی  امروز/سه شنبه/ ساعت : ۸:۱۰ صبح در جاده ترانزیتی زنجان – تبریز (کیلومتر ۹۰ – لاین شمالی) به وقوع پیوست که پس از اطلاع مرکز فوریتهای پزشکی استان بلافاصله سه کد آمبولانس به محل وقوع سانحه اعزام شدند.

وی اضافه کرد: بر این اساس سه کد آمبولانس فوریت‌های پزشکی این استان از پایگاههای سلطان آباد، ایده لو، حصار  به محل اعزام شدند.

این مسوول ادامه داد: از مجموع ۱۳ مصدومی که داشت هشت نفر توسط سه کد آمبولانس جهت ادامه درمان به بیمارستان موسوی انتقال یافتند و ۵ نفر نیز به رغم انجام اقدامات درمانی پیش بیمارستانی از اعزام امتناع  کردند.

وی خاطرنشان کرد: جانمایی استاندارد پایگاه های اورژانس ۱۱۵ در این استان، کاهش زمان رسیدن به بالین بیمار به کمتر از استانداردهای کشوری و مدت زمان رسیدن بر بالین بیمار درماموریت های شهری و جاده ای به میانگین پنج دقیقه در شهر و ۱۱ دقیقه در جاده‌ها منجر شده است.

تقیلو اظهار داشت: حال مصدومان این حادثه رضایتبخش است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.