• 16:47

  • 1401-03-30

  • کد خبر: 37534

نقش ستاره تیم ملی در انتخاب سرمربی تراکتور/ آزمون: متقاعد کردن بردیف دشوار بود

مهاجم مطرح و گلزن تیم ملی فوتبال کشورمان از نقش خود در انتخاب سرمربی جدید تراکتور صحبت کرد.

به گزارش آناج، از همان لحظه که نام قربان بردیف به عنوان گزینه سرمربیگری تیم تراکتور اعلام شد، ارتباط نزدیک و همکاری این مربی ترکمن با سردار آزمون در فوتبال روسیه مورد توجه رسانه‌های کشورمان قرار گرفت.

سردار آزمون بیش از این علاقه خود به تراکتور را ابراز کرده بود و رابطه خوبی هم با محمدرضا زنوزی مالک این تیم دارد که با توجه به این روابط، خواه یا ناخواه نقش او در انتخاب بردیف برای تراکتور به عنوان یک واسطه به میان می‌آمد.

حتی این صحبت‌ها نیز وجود داشت که مهاجم گلزن تیم ملی کشورمان بعد از حضور قربان بردیف در ایران جهت مذاکره با تراکتور به ملاقات استاد سابق خود رفته و در مورد این تیم با او صحبت کرده است.

حالا بعد از قطعی شدن حضور بردیف در تراکتور که قرار است به عنوان مسئول فنی و سرمربی سکان هدایت تیم محبوب پرشورها را بر عهده بگیرد، آزمون در یک گفت‌وگوی زنده اینستاگرامی از نقش خود در این انتقال پرده برداشت.

او ضمن ابراز خوشحالی از پیوستن سرمربی سابقش به تیم محبوب خود گفت که راضی کردن بردیف برای پذیرفتن هدایت تراکتور راحت نبوده و با تلاش زیاد این مربی کهنه‌کار را متقاعد کرده است.

آزمون در این گفت‌وگوی زنده اعلام کرد که درباره بازیکنان شاغل در فوتبال ایران اطلاعاتی را در اختیار سرمربی جدید تیم تراکتور قرار داده و در مورد نقل‌وانتقالات و جذب بازیکنان به وی مشاوره داده است.

ستاره ترکمن تیم ملی فوتبال ایران معتقد است بردیف پیش از این توانایی‌های خود را در دو تیم روبین‌کازان و روستوف اثبات کرده و کاری که او در این دو تیم انجام داد، از عهده هیچ مربی دیگری برنمی‌آید.

لژیونر مطرح فوتبال کشورمان در بوندسلیگای آلمان و باشگاه بایر لورکوزن همچنین مدعی شد که اگر خواسته‌های بردیف در جذب بازیکنان اجابت شود، می‌تواند تراکتور را صاحب مقام آسیایی کند.

آخرین بخش از صحبت‌های سردار آزمون نیز درخواست او از هواداران تراکتور برای حمایت از قربان بردیف بود و اطمینان داد که تیم محبوب پرشورها با این سرمربی به موفقیت خواهد رسید.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    باید از قوربان و زنوزی و مدیریت حمایت بکنیم البته مدیریت هم زود بازی کن بخرد از سردار خیلی تشکر میکنیم به زحمات و تعصب اش .باید به حساب یحیی هم برسیم که همش در پی دزدیدن مربی و بازیکنان تراکتور است..

    از جناب دکتر خطیر خواهش میکنیم زود بازیکن‌های خوب بخرد چون زمان میگذرد و دیر شده.یاشاسون زنوزی سردار خطیر و هواداران تراختورو خود تراختور..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.