• 14:20

  • 1401-03-29

  • کد خبر: 37450

درگوشی آناج؛

سه اختلاف در مذاکرات تراکتور – بردیف/ چرا مرد ترکمن بدون توافق رفت؟

مذاکرات باشگاه تراکتور با قربان بردیف هنوز به نتیجه نرسیده که دلیل آن درخواست‌های سرمربی ترکمن است.

به گزارش آناج، قربان بردیف، سرمربی ترکمنی‌الاصل هفته گذشته جهت مذاکره و عقد قرارداد با باشگاه تراکتور به ایران آمد اما پس از چند روز بدون اینکه توافقی بین طرفین انجام شود، به روسیه بازگشت.

در همین راستا، باشگاه تراکتور روز گذشته با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که با توجه به حساسیت موضوع و لزوم اتخاذ بهترین تصمیم، طرفین پس از بررسی دقیق شرایط موجود، طی روزهای آتی تصمیم نهایی را برای همکاری اتخاذ می‌کنند.

شنیده‌های خبرنگار آناج از علت اینکه چرا بردیف قبل از توافق نهائی و امضای قرارداد به روسیه برگشت؟ حاکی است، وی در مذاکراتش با مسئولان تراکتور بر روی سه مورد اصرار داشته و این موارد محل اختلاف شده است.

بر اساس این شنیده‌ها، یکی از دلایلی که باعث شده تا سرمربی ترکمن از امضای قرارداد با تراکتور عقب‌نشینی کند، هجوم هواداران تراکتور به صفحه اینستاگرام این سرمربی و مخالفت حداکثری با حضور او در این تیم بوده است.

گویا بردیف در مذاکراتش با تراکتوری‌ها اعلام کرده که اصلاً دوست ندارد رودرروی هواداران قرار بگیرد و از مسئولان این تیم درخواست کرده تا برنامه‌هایش به صورت شفاف اعلام شود و تأکید او نیز بستن تیم قوی بوده است.

مورد دوم در خصوص نقل‌وانتقالات است و سرمربی ترکمن شرط گذاشته که باید انتخاب بازیکنان با نظر مستقیم وی انجام شود.

اما دلیل سوم که مذاکرات تراکتور و بردیف را بی‌نتیجه گذاشته، بحث زیرنظر گرفتن آکادمی باشگاه تراکتور برای پرورش بازیکنان پایه بوده که سرمربی کهنه‌کار خواهان اختیارات کامل در مدیریت آکادمی شده است.

مجموع این دلایل دست به دست هم داده تا مذاکرات دو طرف به نتیجه نرسد؛ البته پرونده جذب این سرمربی همچنان روی میز تراکتوری‌ها باز است و احتمال اینکه بردیف به عنوان سرمربی جدید پرشورها معرفی شود، وجود دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    بردیف تا ۲۰۱۷ مربی خوبی بود ولی بعد اون دیگه دانشش تو همون سالها باقی مونده تبدیل به مربی دفاعی شده و بدرد تراکتور نخواهد خورد،،از طرف دیگه دمش گرم که مجبور میکنه باشگاه رو تا تیم خوبی ببنده

    تا کی با هواداران بازی میکنید زود سرمربی و بازیکنان را بخرید وقت دارد تمام میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.