• 17:22

  • 1401-03-26

  • کد خبر: 37288

محمد نصرتی در گفت‌وگو با آناج؛

سردار آزمون از بردیف تعریف کرد/ آرزوی قلبی‌ام موفقیت تراکتور است

مربی فصل گذشته تیم فوتبال تراکتور تأکید کرد که این تیم باید بازیکنان بزرگ، باکیفیت و بین‌المللی به خدمت بگیرد تا بتواند نتایج خوب گذشته خود را تکرار کند.

محمد نصرتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج درخصوص قطع همکاری باشگاه تراکتور با ارطغرل ساغلام اظهار داشت: از خداحافظی آقای ساغلام واقعا ناراحت شدم، چون همیشه در سخت‌ترین شرایط آمدند و به تراکتور کمک کردند.

وی گفت: من در جریان جزئیات مذاکره وی با باشگاه نیستم و نمی‌دانم بر سر چه موضوعی به توافق نرسیدند. امیدوار بودم با باشگاه توافق کرده و فصل بعد هم در تراکتور باشند که متاسفانه این اتفاق رخ نداد.

مربی فصل گذشته تیم فوتبال تراکتور با بیان اینکه هواداران سرمایه و مالک اصلی باشگاه تراکتور هستند، تأکید کرد: هیچ‌کس بزرگ‌تر از نام این تیم نیست. این تیم اگر هوادار نداشت مشکلات جدی‌تری برایش پیش می‌آمد، حضور آن‌ها باعث دلگرمی و قوت قلب ما شد. همان‌طور که قبلا در مصاحبه با شما هم گفته بودم جنازه تراکتور به لیگ یک سقوط نمی‌کند. خوشحالم که با تلاش همه کادرفنی و بازیکنان شرمنده پرشورها نشدیم.

نصرتی یادآور شد: تراکتور از دیرباز بازیکنان بزرگی چون احد شیخ‌لاری، حسن آذرنیا، مرحوم دکتر نیک‌مهر، علی کریمی و محمد ابراهیمی و مربیان شاخصی چون امیر قلعه‌نویی، تونی اولیویرا و جان توشاک را داشته که همه آن‌ها یک روز آمده و یک روز رفته‌اند اما نام بزرگ تراکتور باقی مانده و این تیم هویت مردم آذربایجان است.

وی در واکنش به انتخاب قربان بردیف به عنوان سرمربی تراکتور عنوان کرد: نمی‌دانم انتخاب بردیف چقدر صحت دارد اما امیدوارم مسئولین باشگاه انتخاب خوبی داشته باشند. من با سردار آزمون در مورد بردیف صحبت کردم که او از این مربی تعریف کرد و گفت که در روسیه ساختارسازی انجام می‌داد.

کاپیتان پیشین تیم تراکتور اذعان داشت: اعتقاد دارم مشکل تراکتور مربی نیست بلکه این تیم باید بازیکنان بزرگ، باکیفیت و بین‌المللی به خدمت بگیرد تا بتواند نتایج خوب گذشته خود را تکرار کند.

نصرتی در پایان راجع به وضعیت خود برای فصل آینده اعلام کرد: من قراردادم با تراکتور به پایان رسیده و از مسئولین باشگاه هم هیچ تماسی برای فصل آینده نگرفته‌اند. اگر باشم با تمام وجود در خدمت تراکتور خواهم بود اگر هم نباشم آرزوی قلبی‌ام موفقیت این تیم است و امیدوارم به موقع یارگیری کرده و زمان را از دست ندهند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.