• 10:24

  • 1401-03-24

  • کد خبر: 37108

سنگ بزرگ برای کاهش انتقادات؛

تایید «کاررا» توسط مسئول بی‌خبر تراکتـور!

یکی از مسئولان تراکتور با وجود ابراز بی‌اطلاعی از روند مذاکرات برای انتخاب سرمربی این تیم، حضور مربی موفق ایتالیایی در بین گزینه‌ها را تأیید کرد!

به گزارش آناج، پس از اینکه اعلام شد ارطغرل ساغلام و دو مربی مطرح اروپایی گزینه‌های نهائی هدایت تراکتور در فصل آینده هستند، طی گمانه‌زنی‌ها دو مربی صاحب‌نام ایتالیایی به عنوان آلترناتیوهای این تیم برای سرمربی ترکیه‌ای رونمایی شدند.

«والتر زنگا» دروازه‌بان سرشانس تیم ملی ایتالیا در جام جهانی 1990 و «ماسیمو کاررا» مدافع و سرمربی سابق یوونتوس اسامی این دو مربی بود که البته زنگا خیلی زود تکذیب شد اما نام کاررا از سوی رسانه‌های کشوری مطرح گردید.

خبر حضور کاررا در بین گزینه‌های سرمربیگری تراکتور زمانی جدی شد که در سایت معتبر ترانسفرمارکت بازتاب یافت. خبری که در گفت‌وگوی خبرنگار آناج با یکی از مسئولان تراکتور هم تأیید شد. هرچند این مسئول اعلام کرد که وی گزینه نهائی نیست!

نکته جالب اینکه این مسئول باشگاه تراکتور که نمی‌خواست نامش فاش شود، در گفت‌وگوی خود با خبرنگار ما از روند مذاکرات برای انتخاب سرمربی ابراز بی‌اطلاعی می‌کرد اما حضور کاررا در بین گزینه‌های هدایت این تیم را تأیید کرد!

اما جالب‌تر این است که بدانید لحظاتی بعد از پیگیری خبرنگار ما، سایت «طرفداری» از قول یکی از مدیران باشگاه تراکتور این خبر را تکذیب کرد تا مشخص شود تاییدیه مسئولی که از همه چیز بی‌خبر بود، واقعیت ندارد.

در فضای نقل‌وانتقالات بازار شایعات همواره داغ است و به نظر می‌رسد نشر چنین شایعه‌ای و مطرح شدن نام این مربی موفق و گران‌ ایتالیایی نیز صرفاً بازی رسانه‌ای برای تغییر سمت‌وسوی مطالبات و کاستن از حجم انتقادات هواداران بود.

گفتنی است، با توجه به شناخت ارطغرل ساغلام از فوتبال کشور و عملکرد این سرمربی ترکیه‌ای در بازگشت به تیم تراکتور که توانست نتایج قابل قبولی کسب کند، اکثریت علاقمندان این تیم خواهان ابقای ساغلام روی نیمکت تیم‌شان هستند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    درود . آناج انتظار می رود شما کمی به روزتر باشید .تراکتور با قربان بردیوف روبین کازان وارد مذاکره شده و مثل اینکه کار تمومه و قرار برای ثبت قرارداد بیاد ایران .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.