• 1:24 بعد از ظهر

  • 1399-08-19

  • کد خبر: 356

نیاز تراکتور به مهاجم شش دانگ/ بیاتلو باید از حواشی دوری کند

علی ابراهیمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج در خصوص تساوی تیم فوتبال تراکتور مقابل نفت مسجدسلیمان از هفته نخست لیگ بیستم، اظهار داشت: معمولا در هفته‌های اول لیگ خیلی از تیم‌ها شرایط آرمانی لازم را ندارند و تراکتور هم از این قاعده مستثنی نیست. وی گفت: به نظرم تراکتور می‌توانست بهتر از این عمل […]

علی ابراهیمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج در خصوص تساوی تیم فوتبال تراکتور مقابل نفت مسجدسلیمان از هفته نخست لیگ بیستم، اظهار داشت: معمولا در هفته‌های اول لیگ خیلی از تیم‌ها شرایط آرمانی لازم را ندارند و تراکتور هم از این قاعده مستثنی نیست.

وی گفت: به نظرم تراکتور می‌توانست بهتر از این عمل کند، علی‌الخصوص در جریان بازی که نتوانست موقعیت آنچنانی هم روی دروازه نفت مسجد سلیمان خلق کند. به هرحال بعد از قهرمانی در جام حذفی، هواداران پرشور این تیم از بازیکنان و کادرفنی انتظار زیادی دارند تا قهرمانی در لیگ برتر را کسب کنند.

مربی سابق تیم فوتبال تراکتور مطرح کرد: در حال حاضر تراکتور از عدم وجود یک مهاجم شش دانگ و گلزن رنج می‌برد. از مدت‌ها قبل این نقطه ضعف برای خیلی‌ها آشکار بود اما تا بدین لحظه نتوانستند این ضعف را پوشش دهند.

وی با اشاره به شیوه بازی تیم تراکتور ادامه داد: امسال تراکتور به جز ضعفی که در خط حمله این تیم دیده می‌شود، در بقیه پست‌ها بازیکنان خوبی دارد. امیدوارم این تیم در ادامه مسابقات نتایج در خور شان فوتبال آذربایجان را کسب کرده و هواداران را خوشحال کند.

ابراهیمیان درباره شکست سنگین ماشین‌سازی مقابل شهرخودرو نیز گفت: معتقدم بازیکنان ماشین‌سازی هماهنگی لازم را نداشتند و از سویی، همانطور که گفتم با توجه به شرایط تیم‌ها در هفته‌های نخست لیگ، چنین نتایجی طبیعی است.

پیشکسوت فوتبال آذربایجان تأکید کرد: ماشین‌سازی در فصل جدید تغییرات زیادی داشته و جوانگرایی کرده است. مطمئناً وحید بیاتلو کار بسیار سختی پیش‌رو دارد اما می‌تواند با ماشین‌سازی موفق شود.

وی در واکنش اتفاقات بازی تیم ماشین‌سازی نیز توصیه کرد: بهتر است بیاتلو تمام تمرکز خود را به شرایط فنی تیم متمرکز کند و از برخی مسائل حاشیه‌ای به‌دور باشد تا بتواند حداقل انتظارات را به عنوان سرمربی ماشین‌سازی برآورده کند.

ابراهیمیان در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان شد: تراکتور و ماشین‌سازی در فصل جدید شرایط بسیار خوبی دارند و بستر موفقیت برای این دو تیم فراهم شده است. به عنوان بازیکن اسبق، برای هر دو تیم پرطرفدار و قدیمی‌کشورمان آرزوی موفقیت دارم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *