• 8:34 قبل از ظهر

  • 1399-10-18

  • کد خبر: 3520

در گفت‌وگو با آناج مطرح شد؛

هشدار شرکت بهره‌برداری مترو و بی‌مبالاتی مسئولین

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تبریز میگوید: بارها ایرادات ایمنی در فاز 3 خط یک را به مسئولان ذی ربط منتقل کرده بودم.

گروه اجتماعی آناج؛ چند روز از حادثه متروی تبریز که موجب مصدومیت راهبر قطار و آسیب به چند واگن شد، میگذرد. پایگاه خبری آناج، برای پیگیری جزئیات این حادثه با بهرام فرهخت، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تبریز گفت‌وگو کرده است. فرهخت در این مصاحبه از آغاز فرآیند بررسی‌ها و تشکیل کارگروه ویژه برای مشخص شدن ابعاد گوناگون حادثه سخن می‌گوید.

او می‌افزاید: علاوه بر کارشناسان فنی مستقر در شرکت بهره‌برداری و متخصصان این حوزه در تبریز، از کارشناسان شهرهای مشهد و تهران نیز دعوت شده و قرار است طی روزهای آتی نتیجه دقیق و کامل بررسی‌ها اعلام شود.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تبریز اظهار داشت: از اواخر اردیبهشت که مسئولیت شرکت بهره‌برداری را عهده‌دار شدم، نامه‌های متعددی، نسبت به عدم ایمنی در این مسیر نگاشته و منعکس کرده بودم اما توجهی نشده بود.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تبریز خاطرنشان ساخت: شرکت بهره‌برداری با سازمان مترو تبریز از یکدیگر جدا هستند و مسئولیت ساخت و تجهیز مترو برعهده سازمان قطار شهری تبریز است.

او همچنین به اخبار منتشر شده به نقل از او که گفته شده بود، جای نگرانی نیست و قطار بیمه است و خسارت جزئی وارد شده، واکنش نشان داده و همه آنها را کذب میداند.

او به مسئله بیمه واگن‌ها نیز اشاره داشته و میگوید: این قطار توسط سازمان قطار شهری تبریز بیمه شده و طرف بیمه برای تعهدات بیمه‌ای با سازمان قطار شهری تبریز است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *