• 6:10 بعد از ظهر

  • 1399-10-16

  • کد خبر: 3479

تغییر در محیط زیست آذربایجان شرقی؛

قاسمی‌رفت؛ مدیرکل جدید از قزوین آمد

رئیس سازمان محیط زیست کشور در حکمی‌عباس نژاد را به عنوان مدیرکل جدید استان آذربایجان شرقی منصوب کرد. برخی رسانه‌ها از احتمال برکناری قاسمی‌رئیس سابق این سازمان خبرداده‌اند.

به گزارش آناج، عیسی کلانتری معاون حسن روحانی و رئیس سازمان محیط زیست، ظهر امروز در حکمی‌حسن عباس نژاد را به عنوان مدیرکل جدید سازمان حفاظت از محیط زیست استان آذربایجان شرقی منصوب کرد.

در حکم مختصر و مفید کلانتری خطاب به عباس نژاد آمده است: به موجب این حکم جنابعالی به سمت مدیرکل حفاظت محیط زیست استان آذربایجان شرقی منصوب می‌شوید. امیدوارم موفق و موید باشید.

پیش از این حمید قاسمی‌عهده دار سازمان محیط زیست استان بود. برخی رسانه‌ها از برکناری قاسمی‌سخن گفته‌اند. عباس نژاد پیش از این مدیر کل حفاظت محیط زیست قزوین بود.

موضوعات زیست محیطی استان آذربایجان شرقی در سال‌های اخیر همواره یکی از انتقادات اصلی به قاسمی‌قلمداد میشد. عملکرد این سازمان در موضوعاتی همچون، آلودگی هوای تبریز، مشکلات آلایندگی پتروشیمی‌و پالایشگاه تبریز، آلایندگی کارخانه کاوه سودا مراغه، آلودگی معدن اندریان و مس سونگون ورزقان از جمله موضوعاتی بود که در زمان قاسمی‌خبرساز شد و سرانجام نامعلومی‌در پی داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *