• 12:31

  • 1401-02-17

  • کد خبر: 33974

نام بسیج آرامش‌بخش و امنیت‌‎زا است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: نام بسیج آرامش بخش و امنیت زا است و اگر در دوران دفاع مقدس بسیج در کنار سپاه و ارتش نبود، معلوم نبود سرنوشت جنگ چه می‌شد.

به گزارش آناج، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم روز شنبه، ۱۷ اردیبهشت، در مراسم آغاز رزمایش جهادگران فاطمی که با حضور خانواده‌های معظم شهدا، بسیجیان، جهادگران و مسئولین استانی در سپاه عاشورا برگزار شد، اظهار کرد: امروز در سازندگی هم نام بسیج امیدوار کننده بوده و شاهد هستیم بسیج سازندگی انصافا به‌خوبی به وظایف خود عمل کرده است.

وی افزود: خدمت رسانی سپاه عاشورا در زلزله‌ی کرمانشاه، میانه و سراب، آغاز احداث مسکن در شهر سهند و عملیات آب رسانی برای روستاهای محروم از آب، اقدامات ماندگاری است.

نماینده ولی‌فقیه در استان تاکید کرد: بسیج همیشه در بحران‌های مختلف نقش آفرینی کرده است و هرموقع بسیج پای کار بوده، مشکلات نیز حل شده است و امیدواریم بسیج سازندگی همچنان در راستای توسعه‌ی کشور و محرومیت زدایی پای کار باشد.

بر اساس این گزارش، رزمایش جهادگران فاطمی همزمان با آغاز هفته‌ی بسیج سازندگی و با حضور ۲۷۰۰ گروه جهادی استان آغاز شد که این گروه‌های جهادی برای ارائه‌ی خدمات مختلف پزشکی، حقوقی، کمک مؤمنانه و … به‌مدت ۱۰ روز به مناطق روستایی استان اعزام خواهند شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.