• 7:40 بعد از ظهر

  • 1399-08-18

  • کد خبر: 327

غیبت عجیب ستاره سرکش ماشین‌سازی

به گزارش آناج، پیمان بابایی که در نیم‌فصل لیگ هجدهم با قرارداد قرضی راهی تیم سومقاییت باکو در لیگ برتر جمهوری آذربایجان شده بود، پس از اتمام این قرارداد و با دستاورد آقای گلی به تبریز برگشت. وی در بازگشت به تبریز یکی از مهاجمان مدنظر تراکتور برای تقویت خط حمله سرخ‌پوشان بود لیکن مذاکرات […]

به گزارش آناج، پیمان بابایی که در نیم‌فصل لیگ هجدهم با قرارداد قرضی راهی تیم سومقاییت باکو در لیگ برتر جمهوری آذربایجان شده بود، پس از اتمام این قرارداد و با دستاورد آقای گلی به تبریز برگشت.

وی در بازگشت به تبریز یکی از مهاجمان مدنظر تراکتور برای تقویت خط حمله سرخ‌پوشان بود لیکن مذاکرات مسئولان باشگاه تراکتور با این بازیکن پس از چند دور گفت‌وگو بخاطر مسائل مالی به نتیجه نرسید.

بابایی پس از کش‌وقوس‌های فراوان و جواب منفی به تیم همشهری و با توجه به قراردادی که با ماشین‌سازی داشت، در جمع سبزقبایان ماندنی شد و باشگاه تبریزی نیز طی خبری آن را رسما اعلام کرد.

اما در ادامه و در فاصله زمانی کمتر از ۲۴ ساعت تا اولین بازی ماشین‌سازان در لیگ بیستم، انتشار یک تصویر از سوی رسانه رسمی‌باشگاه ماشین‌سازی، خبر اعلامی‌را تحت‌الشعاع قرار داد.

باشگاه ماشین‌سازی در این تصویر از عکس تیمی‌خود برای مسابقات فصل جدید روزنمایی کرد و این درحالی بود که پیمان بابایی در بین اعضای تیم تبریزی حضور نداشت! و به دنبال آن در لیست بازی با شهرخودرو قرار نگرفت.

این موضوع باعث شد تا شایعات ضدونقیضی درباره این مهاجم بومی‌منتشر شود و پیگیری خبرنگار ما از مسئولان رسانه‌ای باشگاه ماشین‌سازی هم حاصلی جز پیام «مشترک مورد نظر پاسخگو نیست» نداشت.

آنچه مبرهن است، پیمان بابایی با توجه به شم خوب گلزنی‌اش می‌تواند یکی از مهره‌های قابل اتکای ماشین‌سازی در لیگ بیستم باشد و باید دید که دلیل غیبت او در عکس تیمی‌و بازی اول این تیم چه بوده است؟

انتهای پیام/

کلید واژه‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *