• 08:33

  • 1401-01-31

  • کد خبر: 32686

فرهنگی:

وزیر آموزش و پرورش در مورد آذربایجان‌شرقی با توجه به نظر صریح استاندار چرا تعلل می‌کنید؟/ چرا بسیاری از مدیران دولت سابق همچنان مسؤولیت دارند؟

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: با گذشت حدود یکسال از انتخابات ریاست جمهوری در بسیاری از مسؤولیت‌ها،مدیران دولت سابق حاکم است.

به گزارش آناج، محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو  در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با گذشت حدود یکسال از انتخابات ریاست جمهوری در بسیاری از مسوولیت‌ها، مدیران دولت سابق حاکم است، از آموزش و پرورش و علوم تحقیقات و فناوری غفلت نکنید؛ متاسفانه اراده‌ای وجود دارد که از تعلل‌ها و تصمیمات نادرست حمایت می‌کند. جناب آقای نوری وزیر آموزش و پرورش در مورد آذربایجان‌شرقی با توجه به نظر صریح استاندار استان چرا تعلل می‌کنید.

وی گفت: به مسوولان محترم استان توصیه می‌کنم ضمن تسریع در تعیین تکلیف مدیران اعم از ابقا یا تغییر، تنها ملاک آنها شایستگی و توانمندی باشد، سربسته عرض می‌کنم برخی از معاونان استانداری به این مهم توجه ندارند و این امر به استان صدمه خواهد زد. اما خوشحالیم که شاید برای اولین بار در تاریخ پس از پیروزی انقلاب اسلامی اکثر مسوولان استانی بومی بوده و تعصب استانی مناسب دارند.

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان‌شرقی، ادامه داد:در خصوص موضوع رتبه‌بندی معلمان عملا نظر دولت تصویب شد و تنها عناوین تغییر کرد که  آن هم با پیشنهاد در صحن به  تصویب رسید، وزیر آموزش و پرورش با وزارتخانه مربوطه آیین‌نامه‌ای تنظیم نکند که باعث نارضایتی معلمان عزیز و عدم توازن در صلاحیت‌ها و شایستگی‌ها باشد.

فرهنگی خاطرنشان کرد: استقلال مس آذربایجان همچنین حل مشکلات دو تیم قدیمی فوتبال تراکتور و ماشین‌سازی باید از اولویت‌های مسوولان استان و مسوولان ذی‌ربط کشوری باشد که این دو مطالبه جدی مردم است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.