• 3:32 بعد از ظهر

  • 1399-10-11

  • کد خبر: 3094

آناج گزارش می‌دهد؛

تقابل یاران فخیم و کشاورز/ پذیرایی مدافع قهرمانی از مدعی نوظهور

تیم مس سونگون ورزقان در هفته چهارم لیگ برتر فوتسال در دیداری خانگی برابر تیم تازه‌وارد و البته آماده راگا تهران صف‌آرایی می‌کند.

به گزارش آناج، چهارمین هفته از مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور فردا (جمعه 12 دی ماه ) با برگزاری 6 دیدار در گروه‌های اول و دوم سپری خواهد شد. بر این اساس، تیم مس سونگون ورزقان که در گروه دوم قرار دارد، از ساعت 15:30 در سالن پورشریفی تبریز پذیرای راگای تهران خواهد بود.

مسی‌ها پس از شکست در اولین بازی خود برابر سن‌ایچ ساوه که با نتیجه 4 بر 3 رقم خورد، در هفته دوم با برد 2 گله مقابل میهمانشان بازارهای روز کوثر اصفهان این باخت را جبران کردند. نارنجی‌پوشان در ادامه در هفته سوم با قرعه استراحت نفس چاق کرده! و حالا در هفته چهارم میزبان راگا تهران خواهند بود.

مشکل مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال غیبت علیرضا افضل سرمربی این تیم است که همچنان به دلیل محرومیت نمی‌تواند روی نیمکت بنشیند. با این حال، پایان محرومیت مسلم اولادقباد ستاره ملی‌پوش مس و بازگشت این بازیکن به ترکیب لاله‌های نارنجی خبر خوبی برای این تیم است.

در طرف دیکر، نماینده پایتخت با وجود اینکه اولین فصل حضورش در لیگ برتر را تجربه می‌کند نتایج درخشانی کسب کرده است. راگایی‌ها در سه هفته گذشته به 2 برد خارج از خانه دست یافته‌اند که این عملکرد برای تیم تازه‌وارد فوق‌العاده محسوب می‌شود.

این تیم تهرانی در گام نخست مقابل بازار روزهای کوثر اصفهان به پیروزی 3 بر یک رسید و سپس در هفته سوم در زمین حفاری اهواز دست به کار بزرگی زده و در برابر این تیم مدعی نیز با نتیجه پرگل 4 بر 2 صاحب برتری شیرین دیگر شد.

در مورد تیم راگا لازم به ذکر است که هدایت این تیم را «محمد کشاورز» کاپیتان سال‌های اخیر تیم ملی کشورمان بر عهده دارد. البته این بازیکن باتجربه جزو مربی-بازیکن‌های این فصل فوتسال کشور بوده و در دو بازی قبلی نیز برای تیمش به میدان رفت.

در جدول گروه دوم، مس سونگون با 3 امتیاز در رده چهارم حضور دارد و راگا با 6 امتیاز یک پله بالاتر در جایگاه سوم ایستاده است. با توجه به شرایط جدول، مسی‌ها در این دیدار خانگی در صورت پیروزی با اختلاف 2 گل جای حریف را در جدول خواهند گرفت.

برنامه مسابقات هفته چهارم لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است:

گروه اول:

گیتی‌پسند اصفهان – کراپ الوند قزوین (سالن مخابرات اصفهان)
شهید منصوری قرچک – شهروند ساری (سالن هفتم تیر قرچک)
مقاومت البرز – مجتمع فردوس قم (سالن انقلاب کرج)

گروه دوم:

مس سونگون ورزقان – راگای تهران (سالن شهید پورشریفی تبریز)
سن ایچ ساوه – ملی حفاری اهواز (سالن فجر ساوه)
فرش آرای مشهد – بازار‌های روز کوثر اصفهان (سالن شهید بهشتی مشهد)

مسابقات این هفته به صورت همزمان از ساعت 15:30 برگزار خواهد شد و تیم‌های اهورا بهبهان و ایمان شیراز با قرعه استراحت روبرو هستند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *