• 12:08

  • 1401-01-01

  • کد خبر: 30697

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در گفت‌وگو با آناج مطرح کرد:

“تولید”، تاکید چندین ساله مقام معظم رهبری است/مجلس باید قدم‌های جدی‌تری برای رفع بروکراسی حوزه تولید بردارد

فرهنگی گفت: طرح حمایت از کارخانجات و واحدهای صنعتی و تولیدی می‌توانست موجبات گشایش‌های زیادی در زمینه تولید شود که متاسفانه با یک رای کمتر بایگانی شد.

محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مصاحبه با خبرنگار آناج با اشاره به نامگذاری سال جدید به عنوان سال “تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین” از سوی مقام معظم رهبری، اظهارداشت: رهبری در سال‌های پیش نیز بر لزوم “تولید” تاکید کرده بودند که نشان از اهمیت این موضوع دارد.

وی ادامه داد: با این‌که مقام معظم رهبری رضایتمندی نسبی خود را در رابطه با میزان تحقق شعار سال قبل اعلام نمودند، اما باید قدم‌های جدی‌تری از سوی مجلس شورای اسلامی در این راستا برای رفع بروکراسی‌های موجود برداشته شود.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر با انتقاد از عدم همراهی برخی نمایندگان مجلس در تصویب کلیات طرح حمایت از کارخانجات و واحدهای صنعتی و تولیدی، اذعان داشت: این طرح می‌توانست موجبات گشایش‌های زیادی در زمینه تولید شود که متاسفانه با یک رای کمتر بایگانی شد.

وی خاطرنشان کرد: با تصویب طرح مذکور بسیاری از پروسه‌های تولید روان شده و تغییراتی در فرآیندهای گمرکاتی، تعطیلی واحدهای تولیدی، شکایت‌ از واحدهای تولیدی و دیگر موارد ایجاد می‌شد.

فرهنگی در پایان عنوان کرد: مجلس شورای اسلامی امسال باید بتواند بر تاکیدات مقام معظم رهبری در حوزه تولید که درخواست چند ساله ایشان است به نحو احسن جامعه عمل بپوشاند.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.