• 16:08

 • 1399-10-10

 • کد خبر: 3028

روزنامه‌نگار آذربایجانی مطرح کرد؛

طرح ژنرال سلیمانی برای آزادسازی قره‌باغ که بخشی از آن اجرا شد

نازیلا آتاکیشی‌اوا روزنامه‌نگار و عضو اتحادیه ژورنالیست‌های جمهوری آذربایجان نوشت: وجود عکس‌های قاسم سلیمانی در کنار عکس‌های شهدای جمهوری آذربایجان و بخصوص شهید پولاد هاشم‌اف، طبیعی است، چراکه آزادسازی قره‌باغ کوهستانی طرح ژنرال سلیمانی بود که بخشی از آن اجرا شد.

گروه ترکیه و قفقاز آناج؛ نازیلا آتاکیشی‌اوا روزنامه‌نگار و عضو اتحادیه ژورنالیست‌های جمهوری آذربایجان  با انتشار مطلبی  تحت عنوان «ژنرال قاسم سلیمانی درباره قره‌باغ کوهستانی طرح ویژه‌ای داشت»، نوشت:

“هم اکنون از زمان ارائه طرح آزادسازی اراضی اشغالی قره‌باغ کوهستانی با بسیج ظرفیت‌های پیروان امام حسین (ع) در جمهوری آذربایجان می‌گذرد و به کمک خداوند و برخلاف اراده دشمنان اسلام، با بسیج جوانان مؤمن بخش مهمی از این طرح اجرا شد.

همگان خواه در اقامه نمازهای جماعت در مساجد مناطق آزاد شده و خواه در مراسم خاک‌سپاری شهدا در مناطق مختلف کشور شاهد این حقیقت بودند. شهدایی که با شعارهای دینی دفن شدند.

والدین شهدایی که اولادشان را با شعارهای «لبیک یا حسین (ع)» و «یا علی(ع)» به جبهه فرستادند، تأکید می‌کردند که آرزوی فرزندشان خاک‌سپاری با شعار «یا ابوالفضل (ع)» بود.

جوانان عاشق اهل‌بیت (ع) که خواسته اصلی‌شان شهادت با لب تشنه همانند آقایشان حضرت ابوالفضل (ع) بود و بسیاری نمونه‌های دیگر از این قبیل را همه مشاهده کردند.

کاملاً طبیعی است که در نخستین مراسم یادبود شهدای جنگ دوم قره‌باغ در حرم عبدالعظیم حسنی (ع) در جنوب تهران در 14 دسامبر 2020 ، در کنار عکس‌های شهدای جمهوری آذربایجان و بخصوص شهید پولاد هاشم‌اف، عکس‌های قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی مهندس زینت‌بخش مجلس باشد.

چراکه آزادسازی قره‌باغ کوهستانی طرح ژنرال سلیمانی بود که بخشی از آن اجرا شد.”

منبع: koordinat.az/meqale.php?id=30124

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

  سلام اینکه سردار شهید سلیمانی برای مبارزه با داعش مورد احترام همه انسان های آزاده خواهد بود هیچ شکی درآن نیست منتها شما به صورت افراطی عمل میکنید این چند روزه هر موضوعی را به شهید بزرگوارمان قاسم سلیمانی ربط میدهید به نظرم کار چندان درستی نیست هر چیزی حد و حدودی دارد. کاش در مورد شهدای دیگرمان هم همینطور قعالانه همه تلاش میکردند هنوز خیلی از شهدایمان را نمی شناسیم! چندی پیش چند جوانمان را در مرز شمالغربی در مبارزه با گروه های تروریستی از دست دادیم ولی هیچ خبری از آنها در روزنامه های سراسری پخش نشد همچنین کانال هایی که الان صبح تا شب از نام شهید بزرگوار سلیمانی سوء استفاده میکنند هیچ خبری در آن مورد منتشر نکردند…
  یاد و خاطره همه شهدا گرامی باد….

  سلام….چرادرمصلاهای‌نماز‌جمعه‌شهرهای‌اقلیم‌آذربایجان‌‌نمایش‌عکس‌شهدای‌جمهوری‌آذربایجان‌‌ومراسمات‌ازاین‌دست‌را‌مانند‌
  تهران‌اجازه‌‌
  نمیدهند

  آخه مگر میشود حکومت لائیست آذربایجان اجازه دفن شهدا را با فریادهای الله اکبر – یاحسن(ع) – یا ابالفضل و غیره را بدهد؟؟؟ مگر همین سایت شما نبود که چندین بار و مسلسل وار می نوشت که علییف و حکومت آذربایجان نمازگزاران و اسلام گرایان را دستگیر میکند!!!! حتما فیلمهایی که از پخش اذان در مناطق اشغالی ارسال میشد فوتوشاپ بوده و ما اشتباه میکردیم…وای برما..چه افتراهایی را مرتکب شدیم باید حلالیت بطلبیم…و مکرو مکر الله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.