• 17:03

  • 1400-11-25

  • کد خبر: 28214

قهرمانی مس سونگون در لیگ برتر فوتسال امید

تیم فوتسال مس سونگون ورزقان با کسب دو پیروزی قهرمان لیگ برتر فوتسال در رده سنی امید شد.

به گزارش آناج به نقل از رسانه رسمی باشگاه مس سونگون ورزقان، شاگردان ناصر رهنما در دومین روز مرحله‌ی نهایی لیگ برتر امید به مصاف فرش آرا مشهد رفتند که در پایان با نتیجه 5 بر 2 صاحب برتری شدند.

در این دیدار مانی قانع 2بار دروازه نماینده مشهد را باز کرد و امیر رضا بابایی، قاسم نریمانی و محمدشکری هم گل‌های دیگر نارنجی‌پوشان را وارد دروازه نماینده خراسان رضوی کردند.

با پیروزی تیم مس سونگون ورزقان برابر فرش‌آرا مشهد در بازی نخست روز دوم، برد گهر زمین سیرجان برابر تیم استعدادهای درخشان مشهد با توجه به قانون بازی رو در رو و یا تساوی دو تیم حکم به قهرمانی لاله‌های نارنجی می‌داد.

بازی تیم‌های گهر زمین سیرجان و استعداد درخشان مشهد درحالی که با نتیجه 4 بر 3 به سود نماینده سیرجان در جریان بود با اعتراض تیم مشهد نیمه تمام ماند و با اعلام نماینده فدارسیون این بازی 3 بر صفر به صعود نماینده سیرجان اعلام شد.

مس سونگون ورزقان با این پیروزی 6 امتیازی شد و یک بازی مانده به پایان مرحله‌ نهایی لیگ برتر امید قهرمانی خود را مسجل کرد و تیم‌های گهر زمین سیرجان با 3 و دو تیم مشهدی فرش آرا و استعدادهای درخشان با یک امتیاز در جایگاه‌های بعدی قرار دارند.

نارنجی‌پوشان آذربایجان از ساعت 14 فردا در یک بازی تشریفاتی به مصاف تیم استعدادهای درخشان مشهد می‌روند.

مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال در رده سنی امید با شرکت 4 تیم مس سونگون ورزقان، فرش آرا مشهد، استعدادهای درخشان مشهد و گهر زمین سیرجان به میزبانی سیرجان از دیروز 24 بهمن ماه به مدت 3 روز به انجام می‌رسد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.